ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

همایش تخصصی معرفی رشته‌های فنی، مهندسی وعلوم پایه در دانشگاه صنعتی شریف

ایران کنفرانس

همایش تخصصی معرفی رشته‌های فنی، مهندسی وعلوم پایه در دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف ششمین همایش تخصصی معرفی رشته‌های فنی، مهندسی وعلوم پایه در دانشگاه صنعتی شریف را از 18 مرداد به مدت 4 روز برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه صنعتی شریف در پی احساس نیاز داوطلبان آزمون سراسری‌ جهت آشنایی بیشتر با رشته‌های دانشگاهی و همچنین به منظور ارتقای سطح علمی ورودی‌های خود از طریق ایجاد علاقه مندی در رشته‌های کمتر شناخته شده، اقدام به برگزاری «ششمین همایش معرفی رشته‌های فنی، مهندسی وعلوم پایه» کرده است.

مهندس رحیمی دبیر ششمین همایش تخصصی معرفی رشته‌های فنی گفت: این همایش از 18 لغایت 21 مرداد ماه 1392، به مدت چهار روز در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شده و در هر روز آن تمامی رشته‌ها توسط اساتید شناخته شده آن رشته معرفی می شوند. بنابراین هر داوطلب می تواند با ثبت نام در یکی از چهار روز برگزاری این همایش با تمامی رشته های فنی، مهندسی و علوم پایه آشنایی پیداکنند.

وی همچنین در مورد مخاطبان این همایش افزود: با توجه به محدودیت ظرفیت موجود، مخاطبان اصلی این همایش داوطلبان ممتاز آزمون سراسری هستند که رتبه کشوری آن ها کمتر از 5000 است. اما با توجه به رسالت دانشگاه شریف در اطلاع رسانی به آحاد جامعه، دبیرخانه برگزاری همایش از سال گذشته امکان حضور داوطلبان با رتبه های بالای 5000 کشوری در همایش را از طریق فناوری ویدئو کنفرانس بوجود آورده است. در واقع برنامه سالن اصلی به صورت ویدئو کنفرانس به سالن دیگر منتقل خواهد شد.

دبیر همایش همچنین از برنامه جدید این همایش خبر داد: با توجه به تجربه سال‌های پیش همایش در خصوص نیازهای داوطلبان، دبیرخانه برگزاری بسته مشاوره تخصصی را به برنامه‌های خود افزوده است.

در این بسته داوطلبان از طریق مشاوران پایگاه ارتباط با دانش آموزان دانشگاه جهت انتخاب رشته آگاهانه راهنمایی می شوند.

لازم به ذکر است که ثبت نام در همایش تنها به صورت اینترنتی بوده و از طریق پایگاه ارتباط با دانش آموزان دانشگاه شریف به آدرس اینترنتی student.sharif.ir انجام می پذیرد.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان