کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

همایش ملی تکنولوژی و فرهنگ برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش ملی تکنولوژی و فرهنگ برگزار می‌شود

همایش ملی «تکنولوژی و فرهنگ: تاملات انتقادی با رویکردهای فلسفی- تاریخی» به همت پژوهشکده تاریخ و فلسفه علم و همکاری سازمان‌ها و نهادهای علمی کشور در روزهای ۱۶ و ۱۷ دی ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش ملی «تکنولوژی و فرهنگ: تاملات انتقادی با رویکردهای فلسفی- تاریخی» به همت پژوهشکده تاریخ و فلسفه علم و همکاری سازمان‌ها و نهادهای علمی کشور برگزار می‌شود.

محورهای این همایش عبارتست از زیست دینی، آفرینش هنری، سواد تکنولوژی، آموزش مجازی، انتقال تکنولوژی، سلامت و طبی سازی، زیست شهری و معماری، زیست سیاست و روان سیاست، هوش مصنوعی و آینده انسان و تاریخ تکنولوژی در تمدن اسلامی.

دبیران علمی این همایش علیرضا منجمی رئیس پژوهشکده تاریخ و فلسفه علم پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و غلامحسین مقدم حیدری دانشیار گروه فلسفه علم پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی هستند.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقاله به دبیرخانه همایش دهم آذرماه و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات سی‌ام آذر ماه است.

همایش ملی تکنولوژی و فرهنگ: تاملات انتقادی با رویکردهای فلسفی- تاریخی در روزهای ۱۶ و ۱۷ دی ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می‌شود.

مقاله‌های این همایش ملی علاوه بر اینکه در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه خواهد شد در مجلات فلسفه علم و پژوهش‌های علم و دین نیز منتشر می‌شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمای شرکت در همایش به آدرسihcs.ac.ir/tcnc/fa مراجعه کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس