عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس (92/2/21)

ایران کنفرانس

پذیرش بدون کنکور دانشجوی دکتری در دانشگاه تربیت مدرس

دانشگاه تربیت مدرس در دوره‌های دکتری تخصصی سال 1392 از طریق پذیرش برگزیدگان علمی،‌ دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به منظور فراهم کردن زمینه جذب برگزیدگان علمی و مستعد مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور و در راستای بند 1-8 ماده 8 آیین‌نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره‌های تحصیلی بالاتر‌، وزارت علوم و بر اساس مصوبات مراجع ذیصلاح، این دانشگاه نسبت به پذیرش برگزیدگان علمی واجد شرایط عمومی و اختصاصی در دوره‌های دکتری تخصصی اقدام کرده است.

دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد که به لحاظ میانگین کل دوره با احتساب نمره پایان‌نامه جزو رتبه‌های اول تا سوم دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند، در صورت نداشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در آیین‌نامه می‌توانند، بدون شرکت در آزمون کتبی نیمه متمرکز دوره‌های تخصصی سازمان سنجش، متقاضی ادامه تحصیل در دوره‌های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس شوند.

بنابراین، متقاضیان واجد شرایط باید از روز دوشنبه 23 اردیبهشت تا 17 خرداد ماه نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی از طریق سامانه جامع دانشگاهی اقدام کرده و مدارک مورد نیاز را فقط از طریق سامانه الکترونیکی مذکور ارسال کنند.

نتایج بررسی اولیه درخواست متقاضیان و راه یافتگان به مصاحبه علمی متعاقبا پس از اتمام مهلت ثبت‌نام از طریق سامانه جامع آموزشی دانشگاه اعلام می‌شود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبگاه دانشگاه به نشانی http://www.modares.ac.ir بخش معاونت آموزشی مراجعه کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان