کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

مایکروسافت گوشی‌های قدیمی شما را می‌خرد

ایران کنفرانس

مایکروسافت گوشی‌های قدیمی شما را می‌خرد

مایکروسافت طرحی ارائه کرده که کاربر با تحویل دادن گوشی هوشمند یا رایانه لوحی قدیمی می‌تواند کارت هدیه ۲۵۰ دلاری از این شرکت دریافت کند و با این کارت محصولات مایکروسافت را به ارزش یادشده به صورت رایگان در اختیار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از جی‌اس‌ام آرنا،شرکت مایکروسافت هم اکنون دو گزینه مجزا ارایه می‌دهد تا از این طریق انگیزه کاربران برای واگذاری‌های گوشی‌های قدیمی و استفاده از گوشی‌های هوشمند ویندوزی را بیشتر کند.

نخستین گزینه ارایه شده توسط مایکروسافت به گونه‌ای است که کاربر با تحویل دادن گوشی هوشمند یا رایانه لوحی قدیمی می‌تواند کارت هدیه 250 دلاری از این شرکت دریافت کند و با این کارت محصولات مایکروسافت را به ارزش یاد شده به صورت رایگان در اختیار بگیرد.

البته باید توجه داشت که این گزینه فعلا فقط در آمریکا، پورتو ریکو و کانادا اجرا شده است و هنوز مشخص نیست از چه زمانی دیگر کاربران هم می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

در بخش دیگر مایکروسافت توضیح داده است که کاربر باید گوشی‌هایی را به آن‌ها تحویل دهد که روی نمایشگر آن هیچ گونه خط و خشی وجود نداشته باشد، از قبل دچار آب‌خوردگی نشده باشد و هنگام تحویل باید شارژر اصلی و دیگر لوازم جانبی آن ارایه شود.

این دستگاه همچنین باید فاقد هرگونه رمز عبور باشد و مایکروسافت باید از صحت آن مطلع شود که دستگاه یک گوشی سرقتی یا مفقود شده محسوب نمی‌شود.

در این طرح مبلغی که کاربر به ازای تحویل گوشی هوشمند خود از مایکروسافت دریافت می‌کند بستگی به گوشی دارد که این مبلغ را کارمندان شرکت مایکروسافت در فروشگاه‌های این کشور تعیین می‌کنند. این طرح تا تاریخ 2 مارس ادامه پیدا می‌کند.

طرح دیگر مایکروسافت که فعلا در کشور آمریکا به اجرا درآمده است مربوط به دو گوشی هوشمند Lumia 521 و 521 نوکیا می‌شود که اگر کاربر به هنگام خرید این دو محصول به مدت 12 ماه عضو سرویس Xbox Music شود، 99 دلار را برای خرید گوشی‌ها می‌پردازد.

لازم به ذکر است که سرویس Xbox Music به تنهایی 99 دلار قیمت دارد و دو گوشی هوشمند Lumia 520 و 521 به‌ترتیب با قیمت‌های 60 و 70 دلار در فروشگاه‌های مایکروسافت فروخته می‌شوند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس