کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

گوگل آسانسور فضایی و شهرهای جادویی می‌سازد

ایران کنفرانس

گوگل آسانسور فضایی و شهرهای جادویی می‌سازد

بزرگترین موتور سرچ دنیا علاوه بر پروژه های اینترنتی به ساخت اتومبیل های بدون سرنشین یا پروژه های سلامتی نیز روی آورده است اما اکنون خبری مبنی بر ساخت فرودگاه مدرن و شهرهای جادویی از سوی این موتور سرچ اینترنتی منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر،  گوگل را بیشتر با عنوان یک موتور سرچ قدرتمند می شناسیم که اطلاعات وسیعی را به زبان های مختلف در اختیار کاربران قرار می دهد. اما دیگر زمان آن به پایان رسیده که گوگل را فقط به عنوان یک موتور سرچ اینترنتی بشناسیم، اکنون گوگل به ساخت خودروهای بدون سرنشین، پروژه های سلامتی و تحقیقاتی و حتی ساخت شهرهایی جادویی و فرودگاه های مدرن روی آورده است.

مقامات گوگل در سال های اخیر به اثبات رسانده اند که به دنبال احقاق اهداف متفاوت دیگری نیز هستند. لری پیج به همراه سرگئی برین، موتور جستجوی اینترنتی گوگل را بنا نهادند. در سال 2011 میلادی و پس از استعفای اریک اشمیت، پیج به عنوان مدیر عامل اجرایی گوگل انتخاب شد. لری پیج سال گذشته و در مصاحبه های خود از اجرای پروژه جدیدی با عنوان Google 2.0 برای مرتفع کردن نیازهای بشریت در مسیر زندگی خبر داده بود که ساخت شهرهای هوشمند و فرودگاه های مدرن تنها بخشی از این پروژه بودند.

این پروژه به دو بخش Google X و Google Y تقسیم می شود. مسئولیت پروژه Google X برعهده Sergey Brin بوده اما بخش دوم نیازمند طرح های بلند مدت است. مقامات گوگل در اخبار متفاوتی اعلام کردند که با اجرای چنین طرح ها و پروژه هایی به دنبال درآمد زایی یا افزایش سرمایه نیستند بلکه به دنبال محقق شدن طرح ها و پروژه های خود هستند.

یکی دیگر از پروژه های آتی گوگل ساخت آسانسور فضایی است که فضانوردان از زمین با کمک یک آسانسور به فضا رفته و به تحقیقات خود بپردازند. اما در پایان باید گفت، هیچ یک از طرح ها و پروژه های ذکر شده بعید و دور از دسترس به نظر نمی رسند.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 30 شهریور 1393 ، 12:50)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس