کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

ایران صاحب رتبه 16 در رشته مهندسی است

ایران کنفرانس

ایران صاحب رتبه 16 در رشته مهندسی است

به گزارش ایرنا ازروابط عمومی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، دکتر جعفر مهراد گفت: ایران در رشته مهندسی در پایگاه ESI تعداد 26 هزار و 62 مقاله را با رعایت حد آستانه به ثبت رسانده و تعداد 106 هزارو 524 استناد بر این مقالات صورت گرفته است .

وی با بیان اینکه ایران در بسیاری از رشته های موضوعی طبق مستندات ESI جایگاه مهمی در اختیار دارد گفت : تامسون رویترز بر اساس معیارهای بین المللی علم سنجی نسبت به ارزیابی و سنجش فرآورده های علمی اقدام می کند ، این موسسه دارای پایگاه های مختلف بوده و هر کدام نقش متفاوتی را در سنجش عملکرد پژوهش در یک بازه زمانی ایفا می کند .

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: رشته شیمی یکی از رشته هایی است که تولیدات علمی ایران در آن در خور توجه است. در 10 سال گذشته دانشمندان ایران با تولید 30701 مقاله رتبه 19 تولید علم را در این رشته موضوعی در بین بیش از 140 کشور جهان به دست آورده اند.

وی با بیان این مطلب افزود: طلایه داران علم یکی از زیرمجموعه های پایگاه استنادی تامسون رویترز ESI است. پایگاه ESI مولفه هایی مانند کشورها، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، دانشمندان و پژوهشگران و رشته های موضوعی را از نظر تولید علم در یک بازه زمانی 10 ساله اندازه گیری و رتبه بندی می کند.

وی خاطرنشان کرد: می دانیم که ایران از نظر تولید علم در جایگاه ممتازی قرار دارد و در تعدادی از رشته های موضوعی در بین کشورهای تولید کننده علم رتبه در خور توجهی را به دست آورده است.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 1 مهر 1393 ، 17:15)

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان