دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

کانال تلگرام ایران کنفرانس

ایران صاحب رتبه 16 در رشته مهندسی است

ایران کنفرانس

ایران صاحب رتبه 16 در رشته مهندسی است

به گزارش ایرنا ازروابط عمومی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، دکتر جعفر مهراد گفت: ایران در رشته مهندسی در پایگاه ESI تعداد 26 هزار و 62 مقاله را با رعایت حد آستانه به ثبت رسانده و تعداد 106 هزارو 524 استناد بر این مقالات صورت گرفته است .

وی با بیان اینکه ایران در بسیاری از رشته های موضوعی طبق مستندات ESI جایگاه مهمی در اختیار دارد گفت : تامسون رویترز بر اساس معیارهای بین المللی علم سنجی نسبت به ارزیابی و سنجش فرآورده های علمی اقدام می کند ، این موسسه دارای پایگاه های مختلف بوده و هر کدام نقش متفاوتی را در سنجش عملکرد پژوهش در یک بازه زمانی ایفا می کند .

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: رشته شیمی یکی از رشته هایی است که تولیدات علمی ایران در آن در خور توجه است. در 10 سال گذشته دانشمندان ایران با تولید 30701 مقاله رتبه 19 تولید علم را در این رشته موضوعی در بین بیش از 140 کشور جهان به دست آورده اند.

وی با بیان این مطلب افزود: طلایه داران علم یکی از زیرمجموعه های پایگاه استنادی تامسون رویترز ESI است. پایگاه ESI مولفه هایی مانند کشورها، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، دانشمندان و پژوهشگران و رشته های موضوعی را از نظر تولید علم در یک بازه زمانی 10 ساله اندازه گیری و رتبه بندی می کند.

وی خاطرنشان کرد: می دانیم که ایران از نظر تولید علم در جایگاه ممتازی قرار دارد و در تعدادی از رشته های موضوعی در بین کشورهای تولید کننده علم رتبه در خور توجهی را به دست آورده است.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 1 مهر 1393 ، 17:15)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان