عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

برگزاری همایش ملی روش‌شناسی در مطالعات میان رشته‌ای در علوم اسلامی

ایران کنفرانس

برگزاری همایش ملی روش‌شناسی در مطالعات میان رشته‌ای در علوم اسلامی

همایش ملی روش‌شناسی در مطالعات میان ‌رشته‌ای در حوزه علوم اسلامی» در اردبیل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اردبیل، ولی‌الله خوش‌طینت رییس دانشگاه پیام نور استان اردبیل در حاشیه « همایش ملی روش‌شناسی در مطالعات میان ‌رشته‌ای در حوزه علوم اسلامی» در جمع خبرنگاران، گفت: بررسی نتایج مطالعات میان رشته‌ای در حوزه علوم انسانی، با تاکید بر تحقیقات میدانی جزو اولویت‌ها و اصلی‌ترین مباحث این همایش است.

وی با بیان اینکه، سعی شده است آثار ارسالی متناسب با موضوعیت و محوریت علوم اسلامی بر پایه تحقیقات میدانی باشد، اظهارکرد: برای این همایش ده‌ها اثر تحقیقی و پژوهشی در حوزه‌های مختلف با محوریت علوم اسلامی ارسال شده که از بین آنها قرار است پنج مقاله برتر به صورت ویدئو کنفرانس ارائه شود و مابقی نیز در قالب یک مجموعه نفیس در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

رییس دانشگاه پیام نور اردبیل ادامه داد: بررسی جایگاه پژوهش‌های میان رشته‌ای در مطالعات دانشمندان مسلمان و آسیب‌شناسی بکارگیری پژوهش‌های تحول گرایانه در مطالعات دینی از دیگر محوریت این همایش است.

خوش‌طینت با بیان اینکه در این همایش بررسی ضرورت‌های مطالعه میان رشته‌ای در حوزه علوم اسلامی در نظر گرفته شده است تا نتایج و پیامدهای آن به شکل دقیق و منسجم مورد توجه و بررسی قرار گیرد، اظهارکرد: مطالعه موردی ساختار و روش نهاد‌های علمی فعال در حوزه پژوهش‌های میان رشته‌ای در مطالعات دینی از دیگر محورهای این همایش است.

وی بررسی راهکارهای مناسب با هدف گسترش و تعمیق مطالعات میان‌رشته‌ای در مراکز علمی و آموزشی از راه دور و آسیب‌شناسی این نوع پژوهش‌ها در مراکز یاد شده را از دیگر مبانی مطرح شده در این همایش اعلام کرد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان