عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

برگزاری چهاردهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی

ایران کنفرانس

برگزاری چهاردهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی

چهاردهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی با محوریت آموزش علوم پزشکی در خدمت نیازهای جامعه توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه جاری در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محور اصلی چهاردهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی که توسط معاونت آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود " آموزش علوم پزشکی در خدمت نيازهای جامعه " خواهد بود و زیرمحورهای همايش نیز مربوط به آموزش مبتنی بر توانمندی، آموزش مهارت ارتباطی، تعهد حرفه ای و اخلاق پزشکی به نسل آينده، آموزش بين حرفه ای، سياستگذاری و نقش آن در آموزش پزشکی پاسخگو و نيازسنجی نيازهای سلامت و برنامه ريزی نيروی انسانی است.

بر اساس مصوبه کميته علمی این همايش،  پذيرش مقالات به صورت آزاد و در کليه حوزه های آموزش پزشکی شامل برنامه ريزی آموزشی، ارزشيابی (فراگير، هيات علمی، برنامه)، روش های ياددهی، يادگيری، مشاوره و راهنمای تحصيلی و رهبری و مديريت آموزشی خواهد بود و حیطه فعاليت خلاصه مقالات ارسالی نیز در هر يک از سه مقطع آموزش پزشکی عمومی، تخصصی و مداوم و نيز رشته های پرستاری، دندانپزشکی، داروسازی و ساير رشته های علوم پزشکی است.

چهاردهمين همايش کشوری آموزش پزشکی با هدف فراهم آوردن فرصت تبادل نظر و تجربيات بين فعالان حوزه آموزش علوم پزشکی کشور و ارائه يافته های علمی و مطالب روزآمد در اين حوزه با همکاری تمامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود که در این همايش طيف وسيعی از برنامه های مختلف از جمله سخنرانی اصلی، سمپوزيوم، نشست تخصصی، سخنرانی کوتاه، ارائه پوستر، کارگاه حين همايش و صبحانه کاری در دستور کار است.

در همین حال با هدف فراهم آوردن محيطی تعاملی برای تبادل تجربيات و بهره مندی از ديدگاههای صاحب نظران آموزش پزشکی، صبحانه های کاری با موضوعات خاص در محل سالن همايش های رازی برگزار می شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان