کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

برگزاری همایش حاکمیت شرکتی در دانشگاه الزهرا (س)

ایران کنفرانس

برگزاری همایش حاکمیت شرکتی در دانشگاه الزهرا (س)

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در این همایش انسیه خزعلی رئیس دانشگاه الزهرا (س) ضمن تبریک روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) و همچنین بزرگداشت مقام استاد شهید مطهری و روز معلم بر لزوم طرح مباحث کاربردی حاکمیت شرکتی تاکید نموده و آغاز حرکت جدی در تدوین و تصویب مبانی آن را در سال حماسه سیاسی و اقتصادی مبارک دانست.

وی با بیان حدیثی از امام صادق (ع) صداقت و امانتداری را از اصول اساسی اسلام در کسب درآمد دانست و با اشاره به تاکید معصومین (ع) بر رعایت عدالت و انصاف و مقدم شمردن منافع جامعه و مردم بر منافع خود ، افزود:  آنچه اسلام در مبانی خود به آن پرداخته، امروزه مورد توجه سازمان ها و شرکت های بزرگ سرمایه داری قرار گرفته است واین شرکت ها  توانسته اند با سرلوحه قرار دادن مبانی مذکور و اقدام در جهت مسئولیت پذیری، اعتماد مردم را جلب نموده و سرمایه های آنان را جذب نمایند.

رئیس دانشگاه الزهرا (س) اهداف مطرح در چشم انداز این دانشگاه را تبدیل ایده به پدیده وگسترش رشته های کاربردی و متناسب با نیاز جامعه اعلام نمود و توانمندسازی بانوان و تربیت مدیرانی شایسته و کارآمد را از دیگر اهداف این دانشگاه برشمرد.

وی همچنین با اعلام ایجاد دبیرخانه دائمی حاکمیت شرکتی در دانشگاه الزهرا (س) اقدام در جهت انجام طرح های پژوهشی در این راستا را از دیگر اقدامات دانشگاه دانست.

در ادامه این مراسم حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران نیز ، حاکمیت شرکتی را موجب کاهش هزینه تامین مالی، افزایش عملکرد بنگاه های اقتصادی و انتفاع بیشتر جامعه دانست و گفت : حاکمیت شرکتی منجر می شود که شرکت ها ضمن اینکه به نحو احسن مسؤلیت های خود را انجام می دهند،در امور انجام گرفته پاسخگو نیز باشند .

مدیرعامل بورس تهران با تاکید به مسؤلیت های اجتماعی شرکت ها گفت: شرکت ها باید برای حفظ جامعه و محیط تلاش کنند و با رعایت اصول اخلاقی، عملکرد شفاف را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و اطلاعاتی را که در تصمیم گیری جامعه مهم است در اختیار مردم قرار دهند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان