کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

برگزاری کنفرانس بین‌المللی مسائل آموزش زبان انگلیسی

ایران کنفرانس

برگزاری کنفرانس بین‌المللی مسائل آموزش زبان انگلیسی

 

کنفرانس بین‌المللی مسائل آموزش زبان انگلیسی روز دوشنبه سی ام اردیبهشت ماه آغاز به کار کرد و به مدت سه روز در تالار چمران و دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه ارومیه ادامه می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، کنفرانس بین‌المللی "مسائل آموزش زبان انگلیسی" به مدت سه روز با حضور اساتیدی از داخل و خارج و با هدف ارتقای آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.


مراسم افتتاحیه این کنفرانس با سخنرانی رئیس دانشگاه ارومیه حسن صدقی، دبیران اجرایی و علمی کنفرانس دکتر سیما مدیر خامنه و دکتر کریم صادقی و همچنین سخنرانی پروفسور راد الیس از دانشگاه اوکلند نیوزیلند و حضور پروفسور جک. سی. ریچاردز از دانشگاه سیدنی استرالیا آغاز به کار کرد.

این کنفرانس در دو روز آینده با سخنرانی‌هایی به صورت آنلاین و زنده توسط اساتید داخلی و خارجی اعم از پروفسور جک. سی. ریچاردز، پروفسور بهروز عزبدفتری، پروفسور فرزاد شریفیان، پروفسور گامینگ و ... به کار خود ادامه می‌دهد.

مخاطبان تخصصی این کنفرانس اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی بوده و در 9 سخنرانی از اساتید ویژه دانشگاه‌های جهان و ایران به صورت آنلاین و زنده به بحث و تبادل نظر درباره موانع و مشکلات آموزش زبان انگلیسی خواهد پرداخت.

دکتر صادقی دبیر علمی همایش بین المللی مسائل آموزش زبان انگلیسی هدف از برگزاری این همایش را ارتقاء سطح آموزشی این زبان در ایران و کشورهای دیگر، ارائه الگوهای جدید تدریس و یادگیری و رفع موانع و مشکلات پیشرو آموزش زبان انگلیسی بیان کرد .

در این کنفرانس سه روزه، اساتیدی از کشورهای کانادا و انگلستان به صورت آنلاین برای حاضران در این نشست سخنرانی خواهند کرد ضمن اینکه کشورهای استرالیا، نیوزیلند، کانادا، آمریکا، انگلستان، ترکیه و تونس از دیگر کشورهای شرکت کننده در این نشست هستند.

به گفته دبیر اجرایی همایش، فعالیت های مربوط به این کنفرانس از یکسال پیش آغاز گردیده و حاصل این تلاش، وصول یک هزار و 400 مقاله از دانشگاه ها و کشورهای مختلف بوده است که از این میزان، 450مقاله به منظور ارائه انتخاب و پذیرش شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان