کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی مهندسی معدن در دانشگاه زنجان

ایران کنفرانس

برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی مهندسی معدن در دانشگاه زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، نخستین کنفرانس بین‌المللی مهندسی معدن، فرآوری مواد معدنی، متالوژی و محیط زیست در دانشگاه زنجان برگزار می‏شود.

نخستین کنفرانس بین‌المللی مهندسی معدن، فرآوری مواد معدنی، متالوژی و محیط زیست به مدت پنج روز از 25 تا 30 شهریور‏‌ماه سال جاری در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.

این کنفرانس در راستای ایجاد همگرایی و انتقال تجربیات دانشگاه‌های کشورهای مستقل مشترک‌المنافع و نزدیکی این دانشگاه‏ها در مباحث علمی انجام می‏شود.

گفتنی است، کشور روسیه از جمله کشورهای عضو کشورهای مستقل مشترک‌المنافع محسوب می‏شود و در کنفرانس مهندسی معدن، فرآوری مواد معدنی، متالوژی و محیط زیست حضور خواهد داشت.

انتقال تجربیات و اطلاعات موجود در زمینه اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی بین کارشناسان کشورها در این کنفرانس هدف‏گذاری شده است.

همچنین موارد مربوط به بخش بالادستی نفت و گاز در این کنفرانس مطرح خواهد شد و کارشناسان و دانشجویان شرکت کننده در این کنفرانس نسبت به این موضوعات مطلع می‏شوند.

برگزاری این کنگره نخستین اقدام در راستای ایجاد آشنایی بین کشورهای مستقل مشترک‌المنافع در زمینه ایجاد زمینه برای همکاری‌های آتی خواهد بود.

این کنگره نخستین اقدام علمی برای ایجاد آشنایی میان دانشگاه زنجان و دانشگاه‌های روسیه خواهد بود و همچنین بحث خواهرخواندگی زنجان با یکی از شهرهای معدنی روسیه از موارد مدنظر در این کنفرانس است.

بحث اجرایی کنفرانس از مردادماه سال گذشته آغاز شده و بر اساس دیدارهایی که مسئولان استانداری و دانشگاه زنجان با مجمع روسی داشته‌اند برنامه‏ریزی‏های لازم را صورت داده‏اند.

این کنفرانس با همکاری، هدایت و پیشنهادات رایزن علمی ایران در مسکو و تعامل و همکاری مسئولان استانی با مجمع کشور روسیه به سرانجام رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه زنجان درباره برگزاری این کنفرانس به فارس گفت: طبق آخرین جلسه برگزار شده با حضور معاونت برنامه‌ریزی استانداری، رئیس دانشگاه زنجان، رئیس اتاق بازرگانی زنجان و همچنین نمایندگانی از بخش صنعت، قرار بر این شد اسپانسرهای صنعتی همه هزینه‌های برگزاری کنفرانس را تامین کنند.

علی سپهری با بیان اینکه تلاش‏های زیادی برای برگزاری این کنفرانس صورت گرفته است، یادآور شد: مدیریت استان امکاناتی مانند  اسکان، امنیت و موارد مرتبط با اجرای کنفرانس را بر عهده گرفته است.

وی از برگزاری نمایشگاه جانبی در کنار برپایی این کنفرانس خبر داد و تاکید کرد: همزمان با اجرای کنگره، نمایشگاه جنبی و تورهای تکنیکی بازدید از صنایع و معادن و همچنین تورهای فرهنگی برای میهمانان خارجی و داخلی همچون بازدید از بنای سلطانیه و تخت سلیمان در نظر گرفته شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه زنجان با بیان اینکه این کنفرانس به سه زبان فارسی، روسی و انگلیسی برگزار می‏شود، گفت: این کنفرانس علمی با همکاری استانداری زنجان، اتاق بازرگانی، اتاق ایران، گروه توسعه معادن روی ایران، صنایع روی استان و دانشگاه زنجان انجام می‏شود.

وی به مقالات ارسالی به این کنفرانس اشاره کرد و ادامه داد: تاکنون 35 مقاله خارجی از کشور روسیه به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شده است.

سپهری با بیان اینکه مقالات ارسالی از کشور روسیه به مرحله داوری راه یافته‌اند، خاطرنشان کرد:. تعداد مقالات داخلی تاکنون 15 عنوان بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه زنجان از دریافت مقالات داخلی تا 15 تیرماه خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را به دبیرخانه جشنواره در دانشگاه زنجان تحویل دهند.

وی با بیان اینکه مقالات ارسالی شامل مقالات دانشجویی نیز می‏شود، خاطرنشان کرد: مقالات بیشتر در بخش صنعتی و دانشگاهی بوده و مباحث و مقالات دانشجویی را نیز در بر می ‌گیرد.

سپهری به داوری مقالات ارسالی اشاره کرد و یادآور شد: مقالات ارسالی شامل تمامی سطوح می‌شود و داوری همه مقالات تا اوایل مردادماه امسال پایان خواهد یافت.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان