چهارمین کنفرانس بین المللی و پنجمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی

برگزاری جشنواره پایان‌نامه‌های برتر قرآنی دانشجویان در ماه رمضان

ایران کنفرانس

برگزاری جشنواره پایان‌نامه‌های برتر قرآنی دانشجویان در ماه رمضان

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره پایان نامه‌های قرآنی دانشجویان کشور در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جلیل دارا با اعلام این خبر، افزود: جشنواره پایان نامه‌های قرآنی هر ساله به منظور گسترش فرهنگ حیات بخش قرآن کریم و ارج نهادن به تلاش‌های علمی و پژوهشی دانشجویان در حوزه‌های مختلف علوم و فرهنگ قرآنی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره مختص پایان نامه‌های مرتبط با قرآن در حوزه‌های پژوهشی، تحلیلی و توصیفی آموزشی بوده، اظهارکرد: کلیه فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اعم از دولتی و غیر دولتی که از پایان‌نامه خود طی دو سال گذشته دفاع کرده‌اند، اجازه شرکت در این جشنواره را داشته‌اند.

مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، خاطرنشان کرد: فراخوان ارسال آثار از اوایل خرداد ماه به معاونت فرهنگی و پژوهشی دانشگاه‌ها ابلاغ شده و دانشجویان تا تاریخ 18 تیر ماه سال جاری مهلت داشته‌اند، پایان نامه‌های خود را به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند.

دارا با اشاره به برگزاری اختتامیه این جشنواره در هفته پایانی ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: داوری پایان‌نامه‌های ارسال شده به دبیرخانه آغاز شده و از نفرات برتر در هر مقطع با اهدای جوایز نقدی تقدیر خواهد شد.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان