ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

بزرگترین گردهمایی فعالان عمران، معماری و شهرسازی کشور در تبریز برگزار خواهد شد

ایران کنفرانس

بزرگترین گردهمایی فعالان عمران، معماری و شهرسازی کشور در تبریز برگزار خواهد شد

کنفرانس بین المللی عمران ، معماری و توسعه پایدار شهری 20 و 21 آذر ماه امسال با شرکت بیش از 3000 نفراز فعالین این عرصه شامل دانشگاهيان، صاحب نظران، سياستگزاران و مديران، دانشجویان ، سازمانهاي ذي ربط و علاقه مند، مهندسين مشاور، پیمانکاران و متخصصان در شهر تبریز برگزار می‌گردد. این کنفرانس در نظر دارد با معرفي توان علمي و كاربردي براي ارتقای سطح كيفي معماری، سازه و توسعه هاي شهري و همچنين بررسي نيازمندي و ضروت‌هاي آموزش موارد فوق گام برداشته و با شناسايي نگرش‌ها، تجربيات نوين و تحليل ابعاد نظري و كاربردي توسعه شهری، به تحليل ،آموزش و پژوهش آن بپردازد.

به گزارش ایران کنفرانس ، ‌اين كنفرانس باشعار «خلاقيت ونوآوري راهی به سوی توسعه آینده» فرصتي بی نظیر براي گردهمايي صاحبنظران، متخصصان وانديشمندان درحوزه معماري، عمران وتوسعه شهری است. این کنفرانس توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و با همکاری سازمان ها، وزارتخانه ها و دانشگاه های معتبر ایران و جهان در مجتمع رفاهی پتروشیمی تبریز برگزار خواهد گردید.

مهندس فرهاد علیزاده افشار، دبیر اجرایی کنفرانس گفت: ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایه دستاوردهاي نوین پژوهشي واجرایی بين انديشمندان، محققان، صنعتگران، دانشجویان و دست‌اندرکاران در زمينه عمران ، معماری ، توسعه شهری ومحیط زیست کشور و جهان مهمترین هدف برگزاری این کنفرانس است.

علیزاده افشار افزود محورهای اصلی کنفرانس عبارت است از: مهندسی عمران و توسعه پایدار،  سازه، زلزله و بهسازی لرزه‌ای، مهندسی معماری و توسعه پایدار، برنامه‌ریزی، مدیریت و طراحی شهری، حمل و نقل و زیرساخت‌های شهری، محیط زیست شهری، شهرسازی و توسعه پایدار شهری ، جامعه‌شناسی و روانشناسی شهری ، مرمت بافت ها و آثار تاریخی. علاقه مندان حداکثر تا 30 شهریور ماه فرصت دارند تا مقالات خود را از طریق پورتال کنفرانس ارسال نمایند.

نمایشگاه تخصصی، مسابقه عکاسی وایده های نو ، تورهای تخصصی ، کارگاه های آموزشی تخصصی و دوره های آموزشی ارتقاء پایه پروانه در راستای همین کنفرانس برگزار خواهد شد. نمایشگاه تخصصی جانبی کنفرانس فرصتی کم نظیر برای معرفی شرکت ها و کسب و کارهای مرتبط و معرفی محصولات و خدمات در این عرصه خواهد بود.کلیه مهندسان شرکت کننده در کنفرانس از امتیاز تمدید پروانه و ارتقاء پایه بهره مند گردیده و مقالات پذیرفته شده کنفرانس در قالب کتاب چاپ گردیده و مقالات برگزیده در نشریات و ژورنال های معتبرعلمی، پژوهشی، تخصصی وISI پشتیبان کنفرانس چاپ خواهند گردید.

علاقه مندان جهت شرکت در کنفرانس و حضور در نمایشگاه تخصصی وکسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشارکت در این رویداد مهم بین المللی می توانند به پورتال کنفرانس به آدرسwww.iccau.ir مراجعه نموده و با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمایند.


آخرین بروزرسانی (پنجشنبه ، 10 مرداد 1392 ، 11:44)

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان