ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

بیستمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران اسفندماه برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

بیستمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران اسفندماه برگزار می‌شود

بیستمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران از ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، علی اصغر انصافی دبیر بیستمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران از برگزاری این کنفرانس در روزهای 13 تا 15 اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد و گفت: شیمی تجزیه، روش های نوین، صنایع وشیمی شامل صنایع پتروشیمی، نفت وگاز، فولاد وآهن، و صنایع پلیمر از جمله مهم‌ترین محورهای برگزاری بیستمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران است.

وی با اشاره به اهمیت شیمی تجزیه به عنوان علمی که در راستای شناسایی و اندازه‌گیری گونه‌های مختلف از مقادیر نانو تا ماکرو فعالیت می‌کند، افزود: این صنایع هریک به نوعی نیازمند بهره‌گیری از این علم در راستای ارتقاء کیفیت کالاهای تولیدی خود هستند.

دبیر بیستمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران، تولید دانش و ارائه جدیدترین تولیدات علمی متخصصان این رشته و توسعه فناوری‌های مرتبط با این علم به منظور ارتقاء فناوری‌های داخلی را از جمله اهداف برگزاری این کنفرانس سالانه عنوان کرد.

انصافی با بیان اینکه در این کنفرانس تفاوتی میان سخنرانی و پوستر نیست، گفت: به دلیل حجم بالای شرکت کنندگان، ضمن ارائه تعدادی از مقالات ویژه رشته‌های مختلف در چهار سالن موازی و به مدت سه روز، دیگر مقالات پذیرش شده در قالب پوستر ارائه خواهد شد.

دبیر بیستمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران با اشاره به اعلام فراخوان ارسال مقالات در شهریورماه از برگزاری این کنفرانس ملی با همکاری تعدادی از صنایع استان اصفهان از 13 الی 15 اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان