ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور 28 مرداد برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور 28 مرداد برگزار می‌شود

مدیر کل روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور گفت: چهاردهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید، با حضور بیش از 1000 استاد بسیجی از سراسر کشور و جمعی از مسئولان ارشد لشکری و کشوری روز دوشنبه در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان، یزدان عشیری درآستانه آغاز این اجلاس درباره برنامه‌های روز نخست این اجلاس، اظهارکرد: برگزاری این اجلاس ساعت 8 صبح در تالار کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی آغاز می‌شود.

وی با اشاره به شعار چهاردهمین اجلاس با عنوان «تحول در علوم انسانی، مبنای ایجاد تمدن نوین اسلامی»، اضافه کرد: این اجلاس، کارش را در قالب کارگروه‌های مختلف در زمان مقرر آغاز می‌کند که بیش از۱۰ کارگروه با حضور اساتید و پژوهشگران برجسته دانشگاه‌ها، پیرامون محورهای مختلف به بحث و تبادل نظر، ارزیابی، آسیب‌شناسی و راهبردهای جدید خواهند پرداخت.

چهاردهمین همایش سراسری اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی سراسر کشور با شعار تحول در علوم انسانی مبنای ایجاد تمدن اسلامی در روزهای 28 تا 31 مرداد ماه در مشهد برگزار می‌شود.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان