چهاردهمین سمینار ملی مهندسی سطح در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

چهاردهمین سمینار ملی مهندسی سطح در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود


دبیر اجرایی چهاردهمین سمینار ملی مهندسی سطح از برگزاری این سمینار ملی در روزهای 16و 17 مهرماه در دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سید مهران نحوی دبیر اجرایی چهاردهمین سمینار ملی مهندسی سطح با اشاره به اهمیت دانش مهندسی مواد به عنوان یکی از مهم‌ترین علوم راهبردی، این زمینه علمی را از ملاک‌های توسعه یافتگی جوامع عنوان کرد و گفت: امروزه رشد و پیشرفت دانش بشری بر اساس توسعه مواد مهندسی و نحوه به کارگیری آن ارزیابی می‌شود.

وی گفت: دانش مهندسی مواد، گستره وسیع شناخت خواص، توزیع و نحوه استخراج و کاربرد مواد گوناگون در صنایع به همراه تولید مواد مرکب و الکتروسرامیک‌ها و حفاظت، شکل دهی و مهندسی سطح آن‌ها است.

دبیراجرایی چهاردهمین سمینار ملی مهندسی سطح، رویداد مهم برگزاری سمینارهای سالانه مهندسی سطح را فراهم آوردن محیطی مناسب به منظور عرضه آخرین دستاوردهای مهندسان و دانشجویان سراسر کشور در زمینه مهندسی سطح و در قالب مقالات و کنفرانس‌های علمی دانست و گفت: این کنفرانس به منظور ایجاد بستری مناسب برای آشنایی روزافزون دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور با آخرین زمینه‌های پژوهشی و دستاوردهای علمی و صنعتی در این بخش و نیز ایجاد ارتباط هرچه بیشتر به منظور بسترسازی برای ایجاد تعاملات علمی و صنعتی برگزار می‌شود.

نحوی اضافه کرد: ارتقاء سطح علمی دانشجویان و شرکت کنندگان در سمینار از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی و ایجاد پویایی و انگیزه مشارکت در فعالیت‌های علمی دانشجویی برای دانشجویان از دیگر اهداف برگزاری چهاردهمین سمینار ملی مهندسی سطح در دانشگاه صنعتی اصفهان است.

وی با بیان محورهای اصلی برگزاری این سمینار، افزود: علوم و مهندسی سطح در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع هوایی و صنایع نیروگاهی، فناوری نانو در مهندسی سطح، لایه‌های نازک، رسوب‌گذاری‌هایPVD  وCVD ، نیتراسیون گازی و پلاسمایی و پوشش حرارتی پلاسمایی و HVOF از جمله محورهای برگزاری این سمینار است.

وی ادامه داد: پوشش‌های توابعی FGM، پوشش‌های مانع حرارتی TBC، پوشش‌های فتوکاتالیست، تریبولوژی و سایش، شبیه سازی در فرآیندهای سطحی و ارزیابی و بررسی کیفیت سطوح، دیگر محورهای چهاردهمین سمینار ملی مهندسی سطح را تشکیل می‌دهد.

دبیر اجرایی چهاردهمین سمینار ملی مهندسی سطح، دانشگاه صنعتی اصفهان، انجمن علوم و تکنولوژی سطح ایران و شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران(پنها) را برگزارکنندگان اصلی این سمینار ملی عنوان کرد.

شایان ذکر است، چهاردهمین سمینار ملی مهندسی سطح 16 و 17 مهرماه به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.surfaceseminar.ir مراجعه کنند.

 

کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و توسعه

کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان