دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی قابلیت اطمینان برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی قابلیت اطمینان برگزار می‌شود


سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی قابلیت اطمینان 15 و 16 بهمن ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، علی کمالی دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان، گفت: این کنفرانس با همکاری دانشکده مهندسی مکانیک و پژوهشکده فناوری‌های نو دانشگاه صنعتی امیرکبیر 15 و 16 بهمن ماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه متقاضیان شرکت در این کنفرانس تا 25 مهرماه مهلت دارند مقالات خود را به دبیرخانه ارسال کنند، افزود: مقالات ارائه شده به این کنفرانس در دو مرحله مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در صورتی که مقالات در مرحله اول انتخاب شد، شرکت کنندگان باید تا اواخر آبان ماه مقالات خود را به صورت کامل به دبیرخانه ارسال کنند.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان خاطرنشان کرد: در این کنفرانس، موضوعات قابلیت اطمینان و تحلیل ریسک، شریان‌های حیاتی و شبکه‌های توزیع برق و حامل‌های انرژی  سامانه‌ها، زیرسامانه‌ها و محصولات مهندسی،  فرآیندهای تولید مواد و روش های ساخت،  تلرانس‌های ابعادی و هندسی قطعات،  نصب، راه اندازی، راهبری و پشتیبانی، آزمون‌های قابلیت اطمینان، طراحی عاملی و آماری آزمایش‌ها، آزمون‌های سریع دوام، آزمایش‌های غیرمخرب،  بازرسی مبتنی بر ریسک، تجسس در علل و عواقب حوادث و بهسازی قابلیت اطمینان و ایمنی، خودکارسازی و  هوش مصنوعی،  نگهداری با محوریت قابلیت اطمینان،  تحلیل قابلیت اطمینان و خطای انسانی، پایش وضعیت و سلامت سازه‌ها و تجهیزات حساس، پایستگی طرح و کنترل مقاوم در برابر عوامل ناپایدارساز بررسی می‌شود.

کمالی با اشاره به برنامه‌های جانبی این کنفرانس افزود: حدود 15 کارگاه آموزشی و نمایشگاه تخصصی در حاشیه این کنفرانس برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: دانشجویان می‌توانند پایان‌نامه‌های مرتبط با موضوع کنفرانس را به دبیرخانه ارسال کنند تا در روز کنفرانس پس از داوری، پایان‌نامه برتر معرفی و تقدیر شود.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان گفت: تاکنون 10 سخنران کلیدی از کشورهای خارجی انتخاب شده‌اند و درحال گفتگو با این افراد هستیم.

بنابر این گزارش، علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاع از روند برگزاری سومین کنفرانس بین المللی مهندسی قابلیت اطمینان به نشانی اینترنتی www.irec2014.com مراجعه کنند.

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان