برگزاری همایش ملی الکترونیکی «چشم‌انداز اقتصاد ایران» در اصفهان

ایران کنفرانس

برگزاری همایش ملی الکترونیکی «چشم‌انداز اقتصاد ایران» در اصفهان

برای نخستین بار در ایران، همایش ملی الکترونیکی با عنوان «چشم‌انداز اقتصاد ایران؛ با رویکرد حمایت از تولید ملی» برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان،  همایش ملی الکترونیکی چشم انداز اقتصاد ایران با تلاش گروه علوم اقتصادی و همکاری حوزه پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد.

پیام نجفی در این همایش اظهار کرد: در این همایش مقالات ارسالی به دبیرخانه به سه صورت «ارائه سخنرانی آنلاین»، «ارائه سخنرانی آفلاین» و «ارائه بصورت درج در مجموعه مقالات» مورد پذیرش قرار گرفتند.

وی در ادامه تصریح کرد: مقالات پذیرش شده بصورت ارائه سخنرانی آفلاین یک هفته قبل از برگزاری این همایش، جهت ارائه سخنرانی به محل برگزاری همایش دعوت شده و با حضور دانشجویان گروه و پانل داوری به ارائه سخنرانی خود پرداختند که البته فایل تصویری ارائه‌های ایشان به زودی بر روی وب سایت همایش قرار خواهد گرفت.

گفتنی است شیوه برگزاری در این همایش الکترونیکی، برای نخستین بار در سطح کشور انجام می‌گرفت و بیش از 50 دانشگاه و موسسه آموزش عالی و بالغ بر 130 پژوهشگر شرکت داشتند و مجموعاً 104 مقاله به دبیرخانه ارسال گردید که از این بین 59 مقاله مورد پذیرش کمیته علمی قرار گرفت.

همچنین در این همایش بیش از 350 نفر ساعت فعالیت بیش از 2 هزار پیامک و ایمیل و بیش از 50 ساعت مکالمه صورت گرفته است که در مجموع ضمن برگزاری یک همایش ملی، در مقایسه با همایش‌های حضوری، صرفه جویی بسیار قابل توجهی در هزینه‌ها صورت گرفته است.

 

کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و توسعه

کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان