ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

اولین همایش ملی انشا و نویسندگی در پژوهشکده فرهنگ‌پژوهی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌گردد

اولین همایش ملی انشا و نویسندگی در پژوهشکده فرهنگ‌پژوهی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌گردد

اولین همایش ملی انشا و نویسندگی در پژوهشکده فرهنگ‌پژوهی دانشگاه علامه طباطبایی  اردیبهشت ماه 93 برگزار می‌شود.

به گزارش ایران کنفرانس و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی ، اولین همایش ملی انشا و نویسندگی با عنوان «نگاهی نو به برنامه درسی انشا» با هدف کمک به شکل‌گیری گفتمان ناظر به ارتقای جایگاه انشا در برنامۀ درسی مدارس ایران برگزار می‌شود. از اهدافی فرعی این همایش شناسایی وضعیت موجود آموزش انشا در ایران، شناسایی راه‏کارهای ترویج نوشتن در سایر حوزه‌های یادگیری، معرفی راه‏کارهای نوین آموزش انشا، شناسایی عوامل موثر در آموزش انشا و شناسایی موانع توسعه نوشتن در ایران می باشد.

16 سرفصل به عنوان محور مقالات این همایش اعلام شده است که عبارتند از:  رویکردهای نوین در آموزش انشا، تربیت معلم و آموزش انشا، نقش مدیران در آموزش انشا، نقش برنامه‌‏های درسی در آموزش نوشتن، تنوع گونه‏‌های نوشتن در دنیای امروز، آسیب‏‌شناسی نگارش‏‌های دانشجویی و دانش‌‏آموزی، معرفی الگوهای ترویج انشانویسی، نگارش و زبان معیار و درست‌نویسی، نوشتن و نقش آن در تولید دانش، انشا و دانش‏‌های وابسته، نوشتن و ترجمه، نوشتن و نقش آن در توسعه مهارت‏های شهروندی در دنیای امروز، نوشتن و حوزه‌های مختلف یادگیری (ریاضی، علوم، جامعه‌شناسی، روان‌شناسی، فلسفه، علوم تربیتی و...) ، پیش‌نیازهای آموزش انشا، استدلال، تفکر خلاق و نوشتن و رویکرد فرهنگی به موضوع نوشتن در ایران معاصر.

شرکت کنندگان در این همایش، می‌بایست مقالات خود را حداکثر تا پانزدهم اسفند ماه به پست الکترونیکی  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال کنند.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 11 دی 1392 ، 06:34)

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان