کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

محورهای علمی و برنامه های کلیدی رویداد جامع رایانش ابری ایران تشریح شد

ایران کنفرانس

محورهای علمی و برنامه های کلیدی رویداد جامع رایانش ابری ایران تشریح شد

کمیته اجرایی رویداد جامع رایانش ابری و مجازی سازی ایران به تشریح محورها و موضوعات ، اهداف و برنامه های کلیدی cloudtech پرداخت.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی cloudtech ، در کنار آگاهی بخشی و آینده نگاری در حوزه زیرساخت های فناوری اطلاعات و پردازش اطلاعات به مدیران، به اشتراک گذاری دانش حرفه ای و ناب برای متخصصان در دستور کار علمی این رویداد بزرگ قرار گرفت.

بنابراین گزارش ، این در حالی است که تغییرات جدید در راه حل ها و فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی، در سالهای اخیر سرعت فزآینده ای داشته و در کشور ما نیز شتاب مناسبی برای حضور در عرصه فناوری اطلاعات مشاهده می شود.

این گزارش می افزاید، رویداد جامع رایانش ابری و مجازی سازی ایران ، شامل بخشهای مختلفی از جمله سخنرانی کلیدی- کنفرانس (ارائه مقاله)- کارگاههای تخصصی- نشست های مدیریتی- نمایشگاه تخصصی- و نمایش محصولات فناورانه است.

بررسی راهکارها و دستاوردهای نوین در عرصه ذخیره سازی اطلاعات و پردازش اطلاعات ، مورد کاوی و ارائه مدل های موفق بین المللی و نمونه های موفق ملی، انتقال تجربیات در خصوص تکنولوژی های مجازی سازی و فناوری ابری ایران ، بررسی امکان استفاده از فناوری ابری در صنعت و دولت الکترونیک و مدلهای آن، خاص سازی دانش مختصصان ، عرضه آخرین دستاوردها، تجهیزات و دانش فنی در قالب نمایشگاه تخصصی، ایجاد بستری برای ورود نیروهای جوان به حوزه فناوریهای ابری و معرفی شرکتهای برتر در حوزه فناوری ابری در کشور به عنوان اهداف برگزاری رویداد کلاودتک از سوی کمیته اجرایی معرفی شدند.

بنابراین گزارش ، محورهای علمی و موضوعات رویداد کلاودتک نیز به این شکل تشریح شد: آینده رایانش ابری در ایران و جهان، پیشگامان رایانش ابری و بررسی مدلهای موفقیت آنها، استفاده از رایانش ابری در ارائه خدمات دولتی و بهبود صنعت ، استراتژی مهاجرت به رایانش ابری در سازمان ، آشنایی با انواع تکنولوژی های مجازی سازی و راه اندازی آنها، مدیریت فناوری ابری و امنیت اطلاعات در ابرها .

به گزارش ستاد اطلاع رسانی cloudtech ، این رویداد در کارگروه ساماندهی همایش های ایران به صورت رسمی ثبت شده است و گواهینامه شرکت کنندگان مورد تایید معاونت سرمایه های انسانی ریاست جمهوری خواهد بود.

نخستین رویداد جامع رایانش ابری و مجازی‌سازی ایران با عنوان CloudTech طی روزهای 6 و 7 بهمن ماه 92 با شعار "رایانش ابری، زیرساخت توسعه" و با هدف فرهنگ‌سازی کلان و بسترسازی تخصصی در کشور در حوزه رایانش ابری ، در مرکز همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.

این رویداد بزرگ برای نخستین بار در ایران و با همکاری سازمان های دولتی و دانشگاه های معتبر کشور برگزار می شود.

وب‌سایت رویداد در آدرس اینترنتی: http://cloud-tech.ir در دسترس علاقه مندان است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس