کانال تلگرام ایران کنفرانس

برگزاری چهارمین جشنواره ملی مخترعان، مبتکران و نوآوران در اردیبهشت سال آینده

ایران کنفرانس

برگزاری چهارمین جشنواره ملی مخترعان، مبتکران و نوآوران در اردیبهشت سال آینده

مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد با اشاره به استقبال از چهارمین جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران گفت: زمان برگزاری این جشنواره از اسفند به اردیبهشت ماه سال آینده تغییر یافت.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد، داود ثمری مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد گفت: علاقمندان برای ثبت‌نام در جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران می‌توانند از طریق وب سایت آن به نشانی www.4inventionfest.ir اقدام کنند.

وی افزود: معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد چهارمین جشنواره مخترعان، مبتکران و نو آوران و نمایشگاه تجاری سازی را از 2 تا 5 اردیبهشت سال 93 با همکاری واحد علوم و تحقیقات فارس در شهر شیراز برگزار می‌کند.

وی گفت: این جشنواره با هدف حمایت از مخترعان و زمینه سازی به منظور تجاری سازی اختراعات با حضور بیش از 300 مخترع، اردیبهشت ماه سال 93 در شهر شیراز برگزار می‌شود.

ثمری با بیان اینکه جشنواره مذکور با حضور گسترده مخترعان داخل و خارج کشور و با تاکید بر تجاری سازی اختراعات برتر و حمایت از آنان برگزار می‌شود، افزود: این جشنواره در دو بخش مسابقه‌ای و نمایشگاهی برگزار می‌شود و اختراعاتی که موفق به کسب امتیاز لازم برای ورود به مرحله دوم باشد در بخش جشنواره شرکت می‌یابند.

مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد درباره نحوه داوری آثار گفت: تمام اختراعات و نوآوری‌های رسیده به دبیرخانه جشنواره در دو مرحله داوری می‌شود به این صورت که مرحله اول توسط دبیرخانه و کمیته داوری و مرحله دوم توسط شورای راهبردی ثبت و حمایت از نوآوری‌های علمی، فنی و هنری سازمان مرکزی دانشگاه ارزیابی می‌شود.

به گفته وی، پس از ارزیابی، طرح‌ها در صورت واجد شرایط بودن و احتساب حد لازم، مجوز حضور در بخش مسابقه‌ای و نمایشگاهی جشنواره را کسب می‌کنند.

وی افزود: ثبت‌نام در جشنواره از طریق وب سایت آن به نشانی www.4inventionfest.ir انجام می‌شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان