سومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی

برگزاری دومین کنفرانس صنعت بتن کشور در دانشگاه سمنان

ایران کنفرانس

برگزاری دومین کنفرانس صنعت بتن کشور در دانشگاه سمنان

حسین نادرپوردبیرعلمی دومین کنفرانس ملی صنعت بتن از میزبانی دانشگاه سمنان برای برگزاری این کنفرانس در تاریخ ۳۰ بهمن و اول اسفند ماه سال جاری خبر داد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، نادرپور با اعلام این خبر گفت : این کنفرانس با حضور محققان دانشگاهی و متخصصان صنعت بتن برگزارمی شود .

وی افزود: ارتقاء سطح عمومی و تخصصی مهندسی عمران به ویژه در زمینه استفاده ازبتن ، تکنولوژی های نوین و فرآورده های جدید بتنی از اهداف برگزاری این کنفرانس علمی است .

دبیرعلمی دومین کنفرانس ملی صنعت بتن محورهای این همایش را تعمیر، تقویت و به‌سازی لرزه‌ای سازه‌های بتنی، طراحی واجرای سازه‌های بتنی، فناوری‌های نوین درصنعت بتن ، افزودنی‌ها و مواد کمکی درصنعت بتن ، دوام بتن و توسعه پایدار، تولید و کاربرد سنگدانه‌ها در بتن ، انواع سیمان و نقش آنها در توسعه پایدار، مدیریت کنترل کیفی درصنعت سیمان و بتن و ماشین آلات صنعت بتن اعلام کرد.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس