دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

پنجمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها برگزار شد

ایران کنفرانس

پنجمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها برگزار شد

پنجمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها در راستای تعامل محققان و پژوهشگران ایرانی با محققان ‏خارجی در محل پردیس بین‌المللی دانشگاه صنعتی شریف شعبه جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، پنجمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها (ICNS5) با تلاش دانشگاه صنعتی شریف و با حضور استادان و دانشمندان برجسته دنیای علم از جمله پروفسور «آندره جیم» برنده جایزه نوبل ‏فیزیک در سال 2010، پروفسور «میشل گرتزل» برنده جایزه بزرگ‎ Millennium Technology ‎سال‎ ‎‏2010، پروفسور «کلاوس مولن» از مدیران موسسه تحقیقاتی پلیمر ماکس پلانک و ‏پروفسور «مارک ولاند» سرپرست مرکز علوم نانوی دانشگاه کمبریج برگزار شد.

این کنفرانس با پذیرایی از تعداد کثیری از پژوهشگران برتر دنیای نانو که از 15 تا 18 اسفند ماه در جزیره کیش برگزار شد، با ایجاد فرصت برای مبادله تازه‌ترین دستاوردهای نانو در زمینه‌های مختلفی همچون فیزیک، شیمی، فنی و مهندسی و پزشکی محفلی برای رویارویی دانشجویان و پژوهشگران جوان با استادان برتر این حوزه ایجاد کرده است.

‎فراهم کردن فرصتی مناسب برای معرفی پیشرفت‌های جدید در حوزه نانوساختارها، ‏بررسی چالش‌های پیشرو در عرصه نانوساختارها و تقویت همکاری بین محققان ایرانی و ‏خارجی در زمینه فناوری نانو از جمله اهداف برگزاری این کنفرانس بیان شده است‎.

 

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان