کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

پنجمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها برگزار شد

ایران کنفرانس

پنجمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها برگزار شد

پنجمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها در راستای تعامل محققان و پژوهشگران ایرانی با محققان ‏خارجی در محل پردیس بین‌المللی دانشگاه صنعتی شریف شعبه جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، پنجمین کنفرانس بین‌المللی نانوساختارها (ICNS5) با تلاش دانشگاه صنعتی شریف و با حضور استادان و دانشمندان برجسته دنیای علم از جمله پروفسور «آندره جیم» برنده جایزه نوبل ‏فیزیک در سال 2010، پروفسور «میشل گرتزل» برنده جایزه بزرگ‎ Millennium Technology ‎سال‎ ‎‏2010، پروفسور «کلاوس مولن» از مدیران موسسه تحقیقاتی پلیمر ماکس پلانک و ‏پروفسور «مارک ولاند» سرپرست مرکز علوم نانوی دانشگاه کمبریج برگزار شد.

این کنفرانس با پذیرایی از تعداد کثیری از پژوهشگران برتر دنیای نانو که از 15 تا 18 اسفند ماه در جزیره کیش برگزار شد، با ایجاد فرصت برای مبادله تازه‌ترین دستاوردهای نانو در زمینه‌های مختلفی همچون فیزیک، شیمی، فنی و مهندسی و پزشکی محفلی برای رویارویی دانشجویان و پژوهشگران جوان با استادان برتر این حوزه ایجاد کرده است.

‎فراهم کردن فرصتی مناسب برای معرفی پیشرفت‌های جدید در حوزه نانوساختارها، ‏بررسی چالش‌های پیشرو در عرصه نانوساختارها و تقویت همکاری بین محققان ایرانی و ‏خارجی در زمینه فناوری نانو از جمله اهداف برگزاری این کنفرانس بیان شده است‎.

 

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس