کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

دوازدهمین کنگره‌ آسیایی اورولوژی برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

دوازدهمین کنگره‌ آسیایی اورولوژی برگزار می‌شود

دوازدهمین کنگره‌ آسیایی اورولوژی که برگزاری آن در 50 سال اخیر در کشور بی‌سابقه است آذر ماه 93 مصادف با دسامبر 2014 در ایران برگزار می‌شود.

دکتر «سیدجلیل حسینی» رئیس دوازدهمین کنگره‌ آسیایی اورولوژی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: برگزاری چنین کنگره‌هایی سبب رشد و تعالی بین‌المللی جامعه‌ پزشکی و ایران اسلامی می‌شود.

وی با اشاره به شرکت بیش از 2000 جراح و متخصص کلیه و مجاری ادرار از قاره‌های مختلف جهان افزود: در این کنگره اساتید مجرب و برجسته‌ای از کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا، آسیا و... حضور دارند.

رئیس دوازدهمین کنگره‌ آسیایی اورولوژی گفت: شرکت‌ کنندگان با آخرین دستآوردهای علمی روز ایران و دنیا در زمینه‌ جراحی کلیه و مجاری ادرار آشنا و تبادل نظر می‌کنند و علاوه بر پرداخت هزینه‌های کنگره از جاذبه‌های توریستی ایران بازدید کرده و در مجموع این کنگره بیش از بیست میلیون دلار برای کشور درآمد توریستی دارد.

دکتر حسینی با بیان این‌ که یازدهمین کنگره‌ آسیایی در سال 2011 میلادی در تایلند با حضور 1500 جراح برگزار شد، ادامه داد: با توجه به موقعیت ایران پیش‌بینی می‌شود بیش از 2000 جراح در این کنگره شرکت کنند.

وی برگزاری چنین کنگره‌هایی را سبب رونق توریسم علمی و آشنایی جراحان سرشناس بین‌المللی با ایران و فرهنگ ایرانی دانست که زمینه معرفی واقعی ایران و ایرانی را به دنیا فراهم می‌کند.

رئیس دوازدهمین کنگره‌ آسیایی اورولوژی گفت: برگزاری این کنگره عظیم در رشته‌ اورولوژی می‌تواند زمینه‌ برگزاری کنگره‌ بین‌المللی بزرگ در دیگر رشته‌های جراحی اعم از چشم، ENT‌، داخلی و جراحی ... را فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: از دولت «تدبیر و امید» انتظار می‌رود تا زمینه ها‌ی برگزاری کنگره‌های بین‌المللی این‌چنینی را فراهم کند تا نظیر کشورهای همسایه ترکیه و امارات و.. شاهد برگزاری هفتگی کنگره‌های بین‌المللی بزرگ در کشور باشیم که سبب رونق توریسم علمی و اقتصاد و درآمد توریستی می‌شویم.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1403© : ایران کنفرانس