کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

نخستین کنفرانس ملی «ساختمان سبز» برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

نخستین کنفرانس ملی «ساختمان سبز» برگزار می‌شود

نخستین کنفرانس ملی «ساختمان سبز»، 24 و 25 اردیبهشت ماه به همت گروه عمران دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

محمد گلابچی، دبیر اجرایی این کنفرانس در گفت‌وگو با خبرنگار علمی ایسنا منطقه خراسان، اظهار کرد: این کنفرانس ملی با هدف فرهنگ‌سازی در احداث ساختمان‌های سازگار با محیط زیست و استفاده از انرژی پاک در سه محور اصلی فناوری انرژی، فناوری آب و توسعه پایدار برگزار می‌شود.

وی، تولید انرژی سبز، بهینه سازی مصرف، تجهیزات خانه سبز، ذخیره سازی، سیستم‌های انتقال، بازیافت آب مصرفی، خانه سبز و محیط زیست، استانداردسازی، پدافند غیرعامل و اقتصاد خانه سبز را از زیرمحور‌های این کنفرانس عنوان کرد.

گلابچی با اشاره به اینکه 250 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شده است، گفت: 95 مقاله در گروه‌های عمران، معماری، برق و محیط زیست پذیرفته شده اند که از این تعداد، 47 اثر به صورت شفاهی و پوستر ارائه می‌شود.

دبیر اجرایی نخستین کنفرانس ملی ساختمان سبز، پروفسور فیلیپ روو از مشاورین شرکت اَکت را به عنوان سخنران کلیدی این همایش معرفی و خاطرنشان کرد: رییس دانشگاه معماری دانشگاه تهران، رییس سازمان انرژی و بهره‌وری ایران و معاون وزیر راه و شهرسازی نیز از دیگر سخنرانان این همایش هستند.

وی برگزاری کارگاه‌های مختلف با ارائه گواهینامه از شرکت‌های داخلی و خارجی را از دیگر بخش‌های این همایش برشمرد.

گلابچی گفت: این همایش به مدت دو روز در 24 و 25 اردیبهشت ماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود و به شرکت کنندگان این همایش گواهی حضور و گواهی تمدید پروانه نظام مهندسی ساختمان ارائه می‌شود.

بر اساس این گزارش، این همایش به همت دانشگاه فردوسی مشهد و با همکاری خانه مدرس پاسارگاد و حمایت شرکت توانیر، شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، اداره کل شهرسازی خراسان رضوی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، سازمان حفاظت محیط زیست و دفتر توسعه پایدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر و ... برگزار می‌شود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس