ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

فراخوان شانزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد

ایران کنفرانس

فراخوان شانزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد

دبیر جشنواره جوان خوارزمی از آغاز فراخوان شانزدهمین دوره برگزاری جشنواره جوان خوارزمی خبر داد که تا آخر مرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا اللهیاری امروز در نشست خبری رییس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران که در محل این سازمان واقع در شهریار برگزار شد و طی آن خبرنگاران از بخش‌هایی از این سازمان دیدار کردند، اظهار کرد: فراخوان بیست و هشتمین دوره برگزاری جشنواره خوارزمی نیز تا دو هفته آینده اعلام خواهد شد.

وی با بیان این که شانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در دو بخش دانشجویی و آزاد برگزار خواهد شد زمینه‌های علمی مورد پژوهش را شامل" برق و کامپیوتر"، "مکانیک"، "مکاترونیک"، "هوافضا"، "مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات"، "مواد، متالوژی و انرژی‌های نو"، "صنایع شیمیایی"، "زیست فناوری، محیط زیست و علوم پایه پزشکی"، "علوم پایه"، "عمران"، "فناوری نانو"، "مهندس صنایع و مدیریت فناوری"، "کشاورزی و منابع طبیعی"، "هنر و معماری" بیان کرد.

به گفته الهیاری محورهای پژوهشی این جشنواره نیز شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، پژوهش‌های توسعه‌ای و اختراع، نوآوری و ابتکار است.

وی خاطرنشان کرد: آنچه در این سه دهه از برگزاری جشنواره‌های جوان خوارزمی و جشنواره خوارزمی حاصل شده شناسایی و جذب سرمایه‌های انسانی بوده که منجر به ارتقاء سطح علمی کشور شده است.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان