دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

کنفرانس بین‌المللی تحقیق در عملیات برگزار شد

ایران کنفرانس

کنفرانس بین‌المللی تحقیق در عملیات برگزار شد

هفتمین کنفرانس بین‌المللی تحقیق در عملیات با حضور استادان، صاحبنظران این علم و دانشجویان به همت دانشکده ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر دانشگاه سمنان برگزار شد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، محمدرضا صافی، دبیرعلمی هفتمین کنفرانس بین المللی تحقیق درعملیات با اشاره به اینکه این کنفرانس دو روزه با هدف ایجاد فضایی برای تبادل اطلاعات و گردهمایی متخصصان و دانشجویان علم تحقیق در عملیات برگزار شده است، گفت: در مجموع 920 نفر برای شرکت دراین کنفرانس ثبت نام کردند.

وی افزود: 720 مقاله از کشورهای مختلف از جمله ایتالیا، دانمارک، آلمان و چک به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شد که در نهایت 589 مقاله پذیرفته شد.

صافی با بیان این که این کنفرانس در 17 محور برگزار می‌شود، افزود: برنامه ریزی پویا، بهینه سازی ترکیباتی، تصادفی، خطی وغیرخطی، فازی، تحلیل پوششی داده‌ها و سنجش کارایی، تصمیم گیری چندمعیاره، تولید و مدیریت زنجیره تامین، حمل ونقل و تخصیص، کاربردهای تحقیق در عملیات درعلم مدیریت ومهندسی و مدلسازی ریاضی در تحقیق در عملیات از جمله محورهای این کنفرانس است.

مدیرکل حمل ونقل و پایانه‌های استان سمنان نیز در این کنفرانس با اشاره به آمار بالای تصادفات در کشور اظهار کرد: در سال‌های گذشته در هر سه روز 5 کشته در جاده‌ها داشتیم، ولی در حال حاضر این عدد به 2 رسیده است و این قابلیت در کنترل تلفات و حوادث جاده‌ای وجود دارد و می‌توان از طریق همین کنفرانس‌ها و نشستها به نتایج بسیار خوبی رسید.

مهندس سعدی گفت: تحقیق درعملیات در سال‌های اخیر توانسته است مسائل بسیار زیادی را در زمینه صنعت، حمل ونقل، نفت و ... حل کند.

وی خاطرنشان کرد: بررسی‌ها و تحقیقات نشان داده که مسائل حمل ونقل درون شهری و برون شهری جدای از هم قابل ارزیابی نیستند و این دو مقوله مهم، لازم و ملزوم یکدیگرند و بنظر می‌رسد دانشجویان جوان می‌توانند در این زمینه تحقیقات وسیعی انجام دهند و نتایج آن را در اختیار مراجع مربوطه قرار دهند.

بر اساس این گزارش، تحقیق در عملیات یکی از شاخه‌های ریاضی کاربردی است که در مهندسی صنایع و مدیریت و حمل ونقل کاربرد دارد.

هفتمین کنفرانس بین‌المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات، 24 و 25 اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه سمنان برگزار شد.

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان