سومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی

هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی و پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

دانشگاه شریف برگزار می‌کند: پنجمین همایش ملی «ارتقای توان داخلی»

ایران کنفرانس

دانشگاه شریف برگزار می‌کند: پنجمین همایش ملی «ارتقای توان داخلی»

پنجمین همایش ملی ارتقای توان داخلی با رویکرد ارائه تجارب موفق داخلی و بین‌المللی، 30 و31 اردیبهشت ماه امسال با حضور وزرای نیرو، صنعت، معدن و تجارت، قائم مقام وزارت نفت و جمعی از مدیران و خبرگان بخش‌های دولتی و خصوصی در مرکز بین الملی همایش‌های پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، پنجمین همایش ملی ارتقای توان داخلی با تلاش دانشگاه صنعتی شریف و مشارکت فعال وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، نفت و نیرو، با هدف شناسایی، ارائه و مستندسازی تجارب و درس‌های آموخته در حوزه ارتقای توان داخلی به منظور نشر و ترویج دانش‌های ضمنی، بسترسازی به منظور ایجاد شبکه دانشی بین حوزه‌ای با هدف ارتقای بنگاه‌های صنعتی و تولیدات داخلی، نهادینه سازی الگوی ارزش گذاری و ارزیابی پروژه‌های ملی در کشور و ایجاد روحیه خودباوری و ترویج استفاده از تولیدات ملی برگزار می‌شود.

از محورهای این همایش می‌توان به ارتقای توان داخلی بر پایه درس آموزی از پروژه‌ها، ایجاد و ارتقای شبکه‌های دانشی در صنایع کشور، شاخص گذاری و ارزیابی کمی و کیفی مدیریت و اجرای پروژه‌های ملی، اکتساب، رسوب و اشتراک دانش و تجربه، هم افزایی بین حوزه‌ای به منظور بهره گیری حداکثری از توانمندی‌های داخلی، شناسایی نقاط ضعف، قوت، فرصت‌ها و تهدیدات شرکت‌های داخلی، بومی سازی فناوری و مدیریت نوآوری، مدیریت زنجیره تأمین در شرایط تحریم اشاره کرد.

بنا بر این گزارش، سخنرانی‌های کلیدی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، پانل‌های ارائه تجارب و نمایشگاه دستاوردهای داخلی از جمله برنامه‌های اصلی این همایش خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مباحث علمی و کاربردی این همایش به تارنمای این مرکز به نشانی اینترنتی www.Iranicds.ir مراجعه کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان