هفتمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

جشنواره و مسابقه فناوری نانو در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

جشنواره و مسابقه فناوری نانو در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی گفت: نخستین جشنواره و مسابقه فناوری نانو در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

سید مهدی رضایت در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: نخستین دوره مسابقات سراسری و جشنواره فناوری نانو در دانشگاه آزاد اسلامی از سوی واحد علوم دارویی به عنوان مجری در تاریخ‌های 28 و 29 خردادماه سال جاری با حمایت معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی قابلیت‌های واحد‌های دانشگاهی، حمایت از توسعه علم فناوری و تجاری سازی محصولات نانو و هدایت و تشویق واحدهای دانشگاهی به سمت فناوری نانو دانست و افزود: شناسایی افراد حقیقی و حقوقی توانمند و فعال در حوزه فناوری نانو در سطح دانشگاه آزاد اسلامیاز دیگر اهداف این جشنواره است که نسبت به معرفی برترین های مقالات، پایان‌نامه ها، کتب، طرح های پژوهشی، اختراعات ملی و بین المللی، محصولات فناورانه مراکز رشد، شرکت های دانش بنیان و آزمایشگاه ها ، مجلات  و نرم افزار و مولتی مدیا پس از رای کمیته علمی مسابقه اقدام می کند.

رئیس واحد علوم دارویی با بیان اینکه به برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد از همه واحدهای فعال در زمینه فناوری نانو دعوت کرد تا فهرست آثار منتخب خود را حداکثر تا تاریخ 31/2/93 به دبیرخانه جشنواره به ایمیل  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال کرده و یا به شماره 021- 22600099 نماب کنند.

رضایت با تاکید بر اینکه ارسال فایل الکترونیکی هریک از آثار تا پایان وقت اداری 7/3/92 از طریق سایت www.nanofestival.ir  و یا ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید جهت داوری الزامی است به آنا گفت: نسبت به داوری آثاری که از طرف واحدها به طور رسمی معرفی نشده باشند و فایل الکترونیکی آنها به دبیرخانه  ارسال نشده باشد، ترتیب اثرداده  نخواهند شد

وی یادآور شد: هر یک از واحدهای فعال دانشگاهی در حوزه فناوری نانو می توانند آثار و دستاوردهای خودرا در این زمینه در غرفه های مربوطه به نمایش بگذارند و  برای اخذ اطلاعات تکمیلی درخصوص نحوه اخذ  غرفه و شرکت در مسابقه با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل کرده و یا  به وب سایت  جشنواره  مراجعه کنند.

 

چهاردهمین کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

یازدهمین کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

دوازدهمین کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان