دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

 ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

سی و هشتمین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور برگزار شد

ایران کنفرانس

سی و هشتمین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور برگزار شد

سی وهشتمین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برگزار شد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، حسین محبی، رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، با اشاره به منحصر به فرد بودن دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در کشور و معرفی آن اظهار کرد: دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان به علت برخورداری از وجود پژوهشگاه علوم، تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و پارک علم وفناوری استان کرمان دانشگاهی شاخص در کشور محسوب می‌شود.

محمدعلی دهقان، رئیس انجمن ریاضی کشور نیز با تاکید بر اهمیت این مسابقات از تمامی کسانی‌که در برگزاری این مسابقه سهم داشتند، تشکر و تقدیر به عمل آورد.

محمد مهدی زاهدی، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته نیز در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت: سیاستهای کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه برنامه ریزی و اجرایی بر جوانان این مرز و بوم تاکید دارد.

زاهدی با اشاره به اینکه جوانان از نعمتهای الهی این کشور هستند، افزود: جوانان کشور باید در شرایط بسیار سخت تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی وارد شده به ایران، مسیر پیشرفت و تعالی را فراهم آورند.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت برگزاری چنین مسابقاتی در کشور افزود: این مسابقات در راستای شناسایی نخبگان کشور برگزار می‌شوند و برای پیشرفت و توسعه کشور حیاتی هستند.

در پایان مراسم از برگزیدگان تیمی و انفرادی مسابقات ریاضی کشور تقدیر و تشکر بعمل آمد. دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه تهران، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه بهشتی در رقابت تیمی به ترتیب رتبه اول تا پنجم و پدرام صفایی، محمد پدرام فر و مجتبی تفاق از دانشگاه صنعتی شریف، حمید نادری یگانه از دانشگاه قم و داوود خواجه پور از دانشگاه تهران در رقابت فردی رتبه اول تا پنجم و مدال طلا را کسب کردند.

سی و هشتمین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی کشور، 23 تا 26 اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برگزار شده است.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان