سومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی

شاخه دانش‌آموزی و دانشجویی انجمن ژنتیک ایران راه‌اندازی شد

ایران کنفرانس

شاخه دانش‌آموزی و دانشجویی انجمن ژنتیک ایران راه‌اندازی شد

شاخه دانش‌آموزی و دانشجویی انجمن ژنتیک ایران همزمان با نخستین کنگره بین‌المللی و سیزدهمین کنگره ملی ژنتیک شروع به فعالیت کرد.

به گزارش خبرنگار علمی ایسنا، انجمن ژنتیک ایران در سال 1345 به همت دکتر پزشکپور مستشفی و عده دیگری از استادان دانشگاه تهران تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

این انجمن در ابتدا مشتمل بر گروه‌های چهارگانه دانشکده‌های علوم، کشاورزی، پزشکی و دامپزشکی بود و گرد همایی‌های آن در خلال کنگره سالیانه کودکان برگزار می‌شد، ولی از سال 1347 هفت کنگره علمی مستقل در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و اهواز برگزار کرد که آخرین آن در بهار سال 1357 در تهران برگزار شد.

پس از انقلاب، فعالیت انجمن بیش از دو دهه متوقف شد تا در سال 1378 به همت گروهی از افراد علاقه‌مند با تهیه اساسنامه جدید و متناسب با پیشرفتهای روز، انجمن در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ثبت و فعالیت مجدد را آغاز کرد.

با گذشت 15 سال از دوره جدید فعالیت، انجمن ژنتیک ایران یکی از فعال‌ترین انجمن‌های علمی کشور است که با بیش از سه هزار عضو از استادان و متخصصان و دانشجویان رشته‌های مختلف در شاخه‌های مختلف ژنتیک انسانی، گیاهی، جانوری، ریزسازواره‌ها، سلول‌های بنیادی و ذخایر ژنتیکی طیف وسیعی از متخصصان را تحت پوشش فعالیتهای خود قرار داده است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس