کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

همایش برنامه بین‌المللی علوم‌زمین یونسکو برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش برنامه بین‌المللی علوم‌زمین یونسکو برگزار می‌شود

همایش برنامه بین‌المللی علوم‌زمین یونسکو تحت عنوان همایش سوم پروژه شماره 589 آی­ جی­ سی­ پی (IGCP 589) پاییز امسال در تهران با همکاری سازمان زمین­‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار می‏‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، پروژه‏‌های پژوهشی آی­ جی­ سی­ پی (برنامه بین‏‌المللی علوم زمین یونسکو) با هدف ایجاد انگیزه جهت همکاری‏‌های منطقه‏‌ای و بین‏‌المللی برای انجام پژوهش‏‌های بنیادی و کاربردی در سراسر دنیا برنامه‏‌ریزی و اجرا می‏‌شود و عنوان پروژه 589 از تشکیل قلمرو آسیایی تتیس: زایش، فرایندها و پیامدها بوجود آمده است.

پهنه دریای تتیس از پالیوزوییک (دوران اول زمین‏‌شناسی) آغاز به شکل‏‌گیری کرد و فرایندهای روی داده در آن بسیاری از ویژگی‏‌های زمین‏‌شناسی اروپا و آسیا را رقم زد که از جمله این ویژگی‌‏ها می‏‌توان به تشکیل ذخیره‏‌های بزرگ نفت و گاز و ذخیره‏‌های معدنی مهم اشاره کرد.

بر همین اساس، پروژه شماره 589 علاوه بر انگیزش همکاری بین دانشمندان علوم زمین آسیایی و بین‏‌المللی تلاش دارد زمین‏‌شناسان این کشورها را با اهمیت فرگشت تتیس در شرایط کنونی آسیا آشنا کرده و به هم‌افزایی علمی در این زمینه کمک کند.

ایران یکی از همکاران این پروژه به شمار می‌­آید و در پی برگزاری همایش‏‌های اول و دوم این پروژه در چین و فیلیپین، میزبانی همایش سوم پروژه را بر عهده گرفته که بر همین اساس ریاست کمیته برگزارکننده این همایش برعهده دکتر محمدرضا سعیدآبادی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو است.

بر اساس این گزارش، همایش سوم پروژه 589 در روزهای 29 و 30 مهرماه سال 1393 در تهران برگزار می‌شود که با 2 و 4 روز بازدید صحرایی همراه خواهد بود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس