دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

برگزیدگان جشنواره رسانه های دیجیتال معرفی شدند

ایران کنفرانس

برگزیدگان جشنواره رسانه های دیجیتال معرفی شدند

برندگان نهایی هفتمین جشنواره رسانه های دیجیتال در مراسم اختتامیه این جشنواره که در تالار وحدت تهران برگزار شد معرفی و جوائز خود را از معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، وزیر ارشاد و نیز رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال دریافت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس نظر نهایی هیات داوران این جشنواره در بخش تارنماهای اینترنتی و رسانه‌های برخط و در بخش معارف و فرهنگ اسلامی، نشان جشنواره به پایگاه جامع اینترنتی استاد شهید مرتضی مطهری از بنیاد شهید مطهری به نشانی www.motahari.ir تعلق گرفت.

همچنین وب سایت مذهبی، فرهنگی و آموزشی ویژه کودکان با محوریت موضوعات مهدوی www.dordaneh12.ir در این بخش شایسته تقدیر شد.

در بخش تارنماهای اینترنتی و رسانه‌های برخط موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پایگاه جامع عاشورا به نشانی www.ashoora.ir شایسته تقدیر عنوان شد. همچنین در این بخش و موضوع خانواده و سبک زندگی نشان جشنواره به پایگاه اینترنتی سبک زندگی اسلامی به نشانی www.islamiclife.ir تعلق گرفت و زیبانویسی شبکه اختصاصی کودک تبیان به نشانی www.zibanevisi.ir شایسته تقدیر شد.

در بخش تارنماهای اینترنتی و رسانه‌های برخط با موضوع فرهنگ و هنر، نشان جشنواره به پاتوق کتاب موسسه راهبران کتاب فردا به نشانی www.bookroom.ir تعلق گرفت و وب سایت صدا و سیمای مرکز گیلان به نشانی guilan.irib.ir شایسته تقدیر شد؛ همچنین در بخش گردشگری، تفریح، ورزش محور تارنماهای اینترنتی و رسانه های برخط، جامعه هتل‌های آنلاین مرکز ملی رزرواسیون اماکن اقامتی کشور www.eghamat24.com شایسته تقدیر اعلام شد و در بخش خدمات الکترونیکی این گروه نیز نشان جشنواره به فروشگاه اینترنتی زنبیل از شرکت بازرگانی و تجارت الکترونیک پارمیر به نشانی www.zanbil.ir تعلق گرفت و سامانه آموزش الکترونیک آیین نامه راهنمایی و رانندگی پیشخوان خدمات گستر ایرانیان به نشانی drive.ipishkhan.org شایسته تقدیر اعلام شد.

هیات داوران این جشنواره در بخش تارنماهای اینترنتی و رسانه‌های برخط مربوط به علمی، پژوهشی و دانشگاهی، هیچ اثری را شایسته تقدیر ندانست و در بخش ابزارهای انتشار محتوا، نشان جشنواره را به لنزور از شرکت فناوران ایده پرداز صبا به نشانی www.lenzor.com اعطا کرد.

در این بخش تارنمای دلشکسته دات کام به نشانی www.delshekaste.com شایسته تقدیر شناخته شد.

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان