دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

دومین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات مهرماه سال جاری برگزار می شود

ایران کنفرانس

دومین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات مهرماه سال جاری برگزار می شود

دومین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات به همت مرکز تخصصی آپا دانشگاه صنعتی اصفهان و با هدف شناسایی و تقویت پتانسیل‌های متخصصان کشور در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات، مهر ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مهدی بهروزی دبیر این جشنواره با بیان این که در این دوره علاقمندان و متخصصان موضوع امنیت در فضای سایبری در دو سطح مبتدی و حرفه ای با یکدیگر به رقابت می پردازند،گفت: در اولین دوره جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات که در سال گذشته برگزار شد بیش از 150 تیم از سراسر کشور در مرحله برخط با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به محورهای مسابقات این دوره از جشنواره گفت: جرم‌شناسی رایانه‌ای(Forensics)، پنهان‌نگاری(Steganography)، اکسپلویت‌نویسی- سطح حرفه‌ای(Exploiting)، کدنویسی امن- سطح مبتدی(Secure Coding)، نفوذگری در وب(Web Hacking)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering)، شکست الگوریتم‌ها و پروتکل‌های رمزنگاری(Cryptography)، نفوذگری در شبکه و سرویس‌‌ها (Network Infra/Service Hacking) و سئوالات عمومی حوزه‌ امنیت (Trivia) از جمله این محورها خواهد بود.

بهروزی اضافه کرد: تمامی علاقمندان در دو سطح حرفه‌ای و مبتدی می‌توانند از اول مردادماه به مدت 13 روز نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کرده تا پس از تعیین سطح و صلاحیت در 23 مرداد ماه به صورت برخط و به روش CTF (به دست آوردن پرچم) با یکدیگر به رقابت بپردازند.

دبیر دومین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات ضمن توصیه به شرکت کنندگان مبتدی نسبت به ارتقای سطح توانایی خود برای افزایش احراز صلاحیت شرکت در مسابقه تأکید کرد: کلیه علاقمندان تا زمان باقیمانده جهت ثبت نام می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.festival.nsec.ir و دریافت مستندات لازم، نسبت به ارتقای سطح خود اقدام کنند.

مسابقات شرکت کنندگان حرفه‌ای و مبتدی به صورت جداگانه در روز 23 مردادماه سال جاری، به صورت برخط (OnLine) برگزار شده و تایید صلاحیت شدگان مرحله برخط در مهرماه با حضور در دانشگاه صنعتی اصفهان به صورت حضوری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان