کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

به شهادت سکوت؛ عنوان یک همایش در دانشگاه تهران

ایران کنفرانس

به شهادت سکوت؛ عنوان یک همایش در دانشگاه تهران

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا، این همایش به همت نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران و با همکاری گروه تاریخ این دانشگاه، دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران، موسسه مطالعات تاریخ معاصر و سایر موسسات پژوهشی در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

بازشناسی علل و نتایج این وقایع و عبرتگیری برای امروز هدف عمده همایش ملی « به شهادت سکوت ؛ اشغال ایران و کشتار مردم در جنگ جهانی اول » است .

مقایسه مقاطع مختلف تاریخ ایران در مواجهه با تهدیدات بزرگ ملی و تبیین علل قدرت امروزی کشور؛ نتایج سیاسی-تاریخی حاصل از اشغال ایران در جنگ جهانی اول در بعد داخلی و منطقه ای؛ بازشناسی جامع علل کشتار مردم ایران در جنگ جهانی اول؛ مطالعه ابعاد، وسعت و میزان فراگیری جنگ، کشتار و قحطی و مطالعه ابعاد حقوقی اشغال ایران و کشتار حاصل از آن محورهای این همایش عنوان شده اند.

محققان، کارشناسان، اساتید دانشگاه ها و دانشجویان علاقه مند می توانند تا 15 آبان ماه چکیده و تا روز 27 آبان ماه اصل مقالات خود را درباره محورهای اعلام شده به دبیرخانه این همایش ارسال کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی همایش به آدرس http://shahadatehsokout.ir مراجعه کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس