ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

به شهادت سکوت؛ عنوان یک همایش در دانشگاه تهران

ایران کنفرانس

به شهادت سکوت؛ عنوان یک همایش در دانشگاه تهران

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا، این همایش به همت نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران و با همکاری گروه تاریخ این دانشگاه، دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران، موسسه مطالعات تاریخ معاصر و سایر موسسات پژوهشی در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

بازشناسی علل و نتایج این وقایع و عبرتگیری برای امروز هدف عمده همایش ملی « به شهادت سکوت ؛ اشغال ایران و کشتار مردم در جنگ جهانی اول » است .

مقایسه مقاطع مختلف تاریخ ایران در مواجهه با تهدیدات بزرگ ملی و تبیین علل قدرت امروزی کشور؛ نتایج سیاسی-تاریخی حاصل از اشغال ایران در جنگ جهانی اول در بعد داخلی و منطقه ای؛ بازشناسی جامع علل کشتار مردم ایران در جنگ جهانی اول؛ مطالعه ابعاد، وسعت و میزان فراگیری جنگ، کشتار و قحطی و مطالعه ابعاد حقوقی اشغال ایران و کشتار حاصل از آن محورهای این همایش عنوان شده اند.

محققان، کارشناسان، اساتید دانشگاه ها و دانشجویان علاقه مند می توانند تا 15 آبان ماه چکیده و تا روز 27 آبان ماه اصل مقالات خود را درباره محورهای اعلام شده به دبیرخانه این همایش ارسال کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی همایش به آدرس http://shahadatehsokout.ir مراجعه کنند.

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان