کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

برتری شریفی ها در نوزدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور

ایران کنفرانس

برتری شریفی ها در نوزدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور

به گزارش ایرنا از دانشگاه صنعتی شریف، در این المپیاد دانشجویی که همه ساله با هدف کشف استعدادهای درخشان دانشجویان کشور و تشویق و ترغیب آنها به مطالعه و تحقیق در دوران تحصیل و ایجاد فرصت های مناسب برای اعتلای علمی آنان برگزار می شود، دانشجویان شریف رتبه های برتر را به خود اختصاص دادند.

براساس نتایج نوزدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در رشته مهندسی شیمی، فرزانه طالب کیخاه دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی شیمی و نفت دانشگاه صنعتی شریف موفق به کسب رتبه اول در رشته مهندسی شیمی نفت شد.

در رشته شیمی نیز مهرداد خلیل زاده، سید امیرحسین ناصری و پویا هراتی پور به ترتیب رتبه های دوم، سوم و چهارم را به دست آوردند.

در رشته ی فیزیک این رقابت دانشجویی، رضا جوادی نژاد، حمیدرضا اکبری، سیدمحمداحسان منصوری طهرانی و احسان ابراهیمیان موفق شدند رتبه های اول تا چهارم را کسب کنند.

امیرمسعود گیوه چی، مجتبی تفاق، محمد پدرام فر و حسام الدین رجب زاده نیز چهارعنوان برتر در رشته ریاضی المپیاد علمی دانشجویی را از آن خود کردند.

در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک و مهندسی کامپیوتر هم مهدی ستایش، حسین کاظمی و علی بابایی چشمه و احمد رضایی موفق به کسب رتبه اول شدند و علی موحدی، رتبه سوم رشته مهندسی عمران را به خود اختصاص داد.

علمی (1)**1055**1440

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 6 مهر 1393 ، 15:10)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس