دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

چهارمین گردهمایی بین المللی تکنولوژی مولکولی بیوتکنولوژی

ایران کنفرانس

چهارمین گردهمایی بین المللی تکنولوژی مولکولی بیوتکنولوژی

به گزارش ایرنا ،دکتر نادر مقصودی افزود: این همایش که در روزهای 22 تا 24مهرماه در تالار امام خمینی (ره) دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شودفرصت مناسبی برای دستیابی به آخرین یافته های ارزشمند علمی و تبادل تجربیات اساتید، متخصصان و محققان داخلی در زمینه صنایع بیوتکنولوژی و دارویی است .

وی ادامه داد:در این همایش 21 سخنرانی کلیدی در زمینه های مختلف زیست فناوری و استراتژی های دارویی و درمانی توسط 17 استاد برجسته از دانشگاه های معتبر خارجی نظیر انگلیس، فرانسه، سوئیس، امریکا، بلژیک و ترکیه و همچنین چهار استاد برجسته داخلی در این همایش ارائه خواهد شد.

عضو هیات علمی مرکز تحقیقات نوروبیولوژی دانشگاه شهید بهشتی اضافه کرد:مرگ سلولی در شرایط فیزیولوژیک و بیماریها، نقش میتوکندری در فرایند مرگ و بقای سلولها ،اهمیت مسیرهای سیگنالینگ داخل سلولی در طراحی داروها ، ژن درمانی و رویکردهای متفاوت آن ، درمانهای هدفمند ملکولی در بدخیمی ها ، بیماریهای ویروسی و بیماریهای نورودژنراتیو را از جمله محورهای مورد بحث در این گردهمایی است .

مقصودی افزود: این سمپوزیوم ضمن تمرکز بر مسیرهای سیگنالینگ داخل سلولی با رویکرد اصلی کاربردی کردن دانش سلولی مولکولی در علوم بیوتکنولوژی و طراحی داروها و روش های درمانی جدید برنامه ریزی شده است.

چهارمین گردهمایی بین المللی تکنولوژی مولکولی بیوتکنولوژی اظهارکرد : این همایش با همکاری مراکز تحقیقاتی نوروبیولوژی وعلوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، انجمن مرگ سلولی ایران و انجمن بین المللی مرگ سلولی ارایه می شود.

این همایش دارای امتیاز بازآموزی برای مشمولان آموزش مداوم نظیر داروسازان، پزشکان و متخصصین رشته های بیوتکنولوژی دارویی، بیوتکنولوژی پزشکی، فرآورده های بیولوژیک، ژنتیک پزشکی، شیمی دارویی، فیزیولوژی، فارماکولوژی، علوم اعصاب، ویروس شناسی و سم شناسی است .

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 8 مهر 1393 ، 14:08)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان