کانال تلگرام ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس «سلول‌های خورشیدی نانوساختاری» برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس «سلول‌های خورشیدی نانوساختاری» برگزار می‌شود

چهارمین کنفرانس «سلول‌های خورشیدی نانوساختاری» به همت پژوهشکده علوم و فناوری نانو و مرکز انرژی خورشیدی، 22 آبان ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، این کنفرانس همایشی برای گروه‌ها و پژوهشگرانی است که در حوزه سلول‌های خورشیدی در کشور فعال هستند. دکتر طیبه عامری از دانشگاه نورمبرگ آلمان، دکتر نوشین میر از دانشگاه زابل، دکتر میثم پازوکی از دانشگاه اپسالای سوئد، دکتر حامد عظیمی از دانشگاه نورمبرگ آلمان و دکتر علی دبیریان از دانشگاه EPFL سوییس به عنوان پنج سخنران مدعو این همایش مشخص شده‌اند.

همچنین روز بعد از کنفرانس، 23 آبان ماه، کارگاه سلول‌های خورشیدی در دانشکده فیزیک برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این کارگاه، انتقال نکات و جزئیات ساخت، آنالیز یا مدل سازی سلول‌های خورشیدی توسط افرادی است که دارای تجربه قابل توجهی در این حوزه هستند. شرکت در این کارگاه مستقل از کنفرانس است، شرکت کنندگان کنفرانس از تخفیف برخوردار خواهند بود.

«سلول‌های خورشیدی پروسکایتی: مبانی و روش‌های ساخت؛ دکتر میثم پازوکی»، «آنالیز سلول‌های خورشیدی؛ دکتر علی دبیریان»، «روش مونت کارلو و کاربرد آن در محاسبه خواص ترابرد الکترون در لایه‌های مزومتخلخل؛ دکتر یاسر عبدی از دانشگاه تهران» و «محاسبات جذب و مدیریت نور در سلول‌های خورشیدی؛ دکتر علی دبیریان» از جمله عناوین جلسات کارگاه و سخنران‌ها است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در کارگاه و اطلاعات بیشتر به صفحه کارگاه در سایت کنفرانس به نشانی اینترنتی http://ncl.sharif.edu/nssc93/workshop.htm مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه ، 10 مهر 1393 ، 17:48)

 

همایش بین المللی افق های نوین در زمین شناسی و علوم جغرافیا

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان