کنفرانس احکام پرستاری آبانماه برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

کنفرانس احکام پرستاری آبانماه برگزار می‌شود

کنفرانس احکام پرستاری با امتیاز بازآموزی برای پرستاران ۴ آبان در تهران برگزار می شود.

به گزارش سرویس سلامت ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، این کنفرانس علمی یک روزه به همت دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف شناخت جایگاه ارزشمند پرستاری در اسلام، ضرورت فراگیری احکام شرعی، ضمان و دیات، خدمت به بیماران، وجود افراد آگاه به مسائل شرعی در محیط های بیمارستانی و درمانی و ایجاد زمینه برای پاسخگویی به شبهات و سئوالات پرستاران در بیمارستان امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

مباحث این کنفرانس شامل ضرورت فراگیری احکام شرعی در محیط های درمانی، ارزش خدمت به بیمار، احکام عبادات مانند وضوی جبیره، نحوه معاونت و نیاب از بیماران در وضو، تیمم، نماز و روزه، احکام آموزش و تحقیقات پزشکی، احکام حضور بر بالین محتضر، مس میت، احکام تشریح میت و پیوند اعضاء، احکام اتانازی، مرگ مغزی و تسریع در مرگ، احکام نجاسات با توجه به محیطهای درمانی، احکام داروها و فراورده های خونی، احکام مماثل (معاینه، تزریق، لمس و نگاه بدن غیر همجنس و…)، احکام تلقیح مصنوعی، اجاره رحم، سقط جنین، احکام جراحی های زیبایی، احکام ضمان و دیات در لطمات وارده بر بیمار است.

گفتنی است؛ این کنفرانس برای گروه پرستاری دارای سه امتیاز بازآموزی است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس