ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین جشنواره بین المللی فیلم دانشجویی ماه آذر برگزار می شود

ایران کنفرانس

ششمین جشنواره بین المللی فیلم دانشجویی ماه آذر برگزار می شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، دبیر ششمین جشنواره بین المللی فیلم دانشجویی روز چهارشنبه در نشست خبری گفت: دانشگاه صدا و سیما متولی 5 دوره از این جشنواره بوده که بعد از دو سال ششمین جشنواره فیلم دانشجویی برگزار می شود.

«کاظم نظری» اظهار داشت: افتتاحیه این جشنواره همزمان با روز دانشجو 16 آذرماه و اختتامیه آن 19 آذر برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف این جشنواره افزود: شناسایی آثار فیلمسازان برتر و نمایش در رسانه ملی با محوریت اقتصاد فرهنگی با عزم ملی است که با 4 محوریت دین، اخلاق، امید و آگاهی برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: تشویق دانشجویان فیلمساز به شناسایی و شناخت بیشتر مولفه های فیلم کوتاه در تلویزیون از دیگر اهداف است.

نظری تصریح کرد: این جشنواره با ایجاد فضایی شاداب و پویا به دنبال ایجاد فضای تعامل بیشتر دانشجویان با دانشجویان سراسر کشور است.

عضو هیات علمی دانشگاه با اشاره به بخش های این جشنواره افزود: در بخش داستانی، مستند، تله تئاتر، تیزر و تئاتر همه دانشجویان می توانند آثار خود را تا 15 آبانماه به این جشنواره ارسال کنند.

وی گفت: برگزاری نمایشگاه و ورک شاپ های آموزشی در طول برگزاری این جشنواره از برنامه هایی است که دانشجویان جهت شرکت در این ورک شاپ ها می توانند با مراجعه به سایت جشنواره ثبت نام کنند.

نظری گفت: داوران این جشنواره از اساتید دانشگاه های هنری انتخاب می شوند که به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا خواهد شد.

مدیر بخش بین الملل ششمین جشنواره بین المللی فیلم دانشجویی گفت: تمام فعالیت ها و بخش های این جشنواره به عهده خود دانشجویان بوده است.

سعید سرابی گفت: دانشگاه صدا و سیما بزرگترین دانشگاه تخصصی علوم رسانه ای است اگر اهداف جشنواره که بحث رقابت بیشتر بین دانشجویان و شناخت بیشتر مولفه های سینمای کوتاه در حوزه فرم و محتوا ایجاد فضای رقابتی سالم است، محقق شود ایجاد تعامل هنری بین صدا و سیما و تمام مراکز دانشگاهی در جهان به وجود می آید و تولیدات دانشجویان در دیگر دانشگاه های دنیا معرفی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان ما درجشنواره های مختلف بین المللی مقام های خوبی به دست آورده اند افزود: برای اینکه یک تعامل دو سویه بین دانشجویان ایران و دانشگاه های سراسر جهان به وجود بیاید رایزنی هایی در سطح بین الملل مطرح شده است و از سایر مراکز علمی و دانشگاهی خواسته شد تا کارهای تولیدی دانشجویان ایرانی به گونه ای باشد که این تولیدات را به همه دنیا نشان بدهند.

ششمین جشنواره بین المللی فیلم دانشجویی از 16 تا 19 آذر ماه در دانشگاه صدا و سیما برگزار می شود.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 16 مهر 1393 ، 14:55)

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان