کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

یازدهمین کنفرانس فیزیک پزشکی ایران ‌برگزار شد

ایران کنفرانس

یازدهمین کنفرانس فیزیک پزشکی ایران ‌برگزار شد

یازدهمین کنفرانس فیزیک پزشکی ایران، دیروز (پنج‌شنبه) همزمان با روز جهانی فیزیک پزشکی در محل تالار امام بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر سعید سرکار، دبیر کمیته علمی یازدهمین کنفرانس فیزیک پزشکی ایران در مراسم افتتاحیه این کنفرانس با بیان این که کنفرانس فیزیک پزشکی ایران هر دو سال یک بار برگزار می‌شود، تصریح کرد: اولین دوره این کنفرانس در سال 70 و در شهر تبریز برگزار شد.

وی با بیان این که در حال حاضر 12 دوره کارشناسی ارشد و پنج دوره دکتری فیزیک پزشکی در ایران وجود دارد، افزود: کشور ایران از نظر تعداد متخصصین و فعالیت در عرصه فیزیک پزشکی رتبه اول را در منطقه دارا است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری چنین کنفرانس‌هایی گرد هم آوردن تمامی متخصصین در گرایش‌های مختلف است که منجر به هم‌افزایی بیشتر خواهد شد و تمامی این اقدامات در نهایت منجر به توسعه خدمات بیشتر می‌شود.

به گزارش ایسنا،‌ یازدهمین کنفرانس فیزیک پزشکی ایران از 15 آبان ماه در محل تالار امام بیمارستان امام خمینی (ره) آغاز به کار کرده است و تا 16 آبان ماه ادامه دارد.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 17 آبان 1393 ، 16:47)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1403© : ایران کنفرانس