ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

همایش «ترویج علم در موزه‌ها و مراکز فرهنگی» برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش «ترویج علم در موزه‌ها و مراکز فرهنگی» برگزار می‌شود

چهارمین همایش ترویج علم در موزه‌ها و مراکز فرهنگی، بیست و هفتم آبان ماه در محل تالار علامه امینی دانشگاه تهران آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر بختیار محمودپور، دبیر علمی همایش امروز در یک نشست خبری با اعلام این خبر اظهار کرد: چهارمین همایش ترویج علم در موزه‌ها و مراکز فرهنگی در فاصله زمانی بیست و هفتم تا بیست و نهم آبان ماه به مدت سه روز در محل تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

وی ترویج علم را از دغدغه‌های اصلی این همایش دانست و گفت: سه محور عمده این همایش شامل «فرهنگ، نهادهای فرهنگی و ترویج علم»، «شیوه‌ها، نتایج ترویج علم درموزه‌ها و مراکز فرهنگی» و «سیاستگذاری علمی و فرهنگی و ترویج علم» است.

محمودپور با بیان این که 55 مقاله به دبیرخانه این همایش واصل شده است، تصریح کرد: در نهایت پس از داوری‌های به عمل آمده 15 مقاله برای سخنرانی و 25 مقاله به صورت پوستر در روزهای همایش ارائه می‌شود.

به گفته دبیر علمی همایش ترویج علم در موزه‌ها و مراکز فرهنگی در روز بیست و نهم آبان ماه نیز دو کارگاه آموزشی با عناوین ترویج علم و آموزش و انتقال مفهوم الکتریسیته در موزه‌ها برای عامه مردم برگزار می‌شود که به شرکت کنندگان گواهی موزه اعطاء می‌شود.

وی مهمان ویژه این همایش را جیت پرندل، رییس شورای بین‌المللی موزه‌های علم دنیا عنوان کرد که آموزش دو کارگاه ذکر شده نیز توسط وی انجام می‌شود.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 17 آبان 1393 ، 16:32)

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان