همایش نرم‌افزارهای آزاد و لینوکس در دانشگاه شهید چمران برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش نرم‌افزارهای آزاد و لینوکس در دانشگاه شهید چمران برگزار می‌شود

انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران، نخستین همایش علمی صنعتی نرم‌افزارهای آزاد و لینوکس را با هدف معرفی این سیستم عامل و افزایش سطح اطلاعات عمومی و تخصصی دانشگاهیان و فعالان حوزه‌ رایانه و فناوری اطلاعات در سطح استان خوزستان برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، این همایش که با حضور دانشجویان، اعضای هیئت علمی، صنعتگران و شرکت‌های صنعتی و خدماتی خوزستان برگزار خواهد شد، در نظر دارد به معرفی «لینوکس» به عنوان یک سیستم عامل متن‌باز، پایدار، رایگان و قابل استفاده با فناوری‌های قدیمی و جدید رایانه‌ای بپردازد.

بنا بر این گزارش، سیستم عامل لینوکس در مقایسه با سیستم عامل ویندوز از ویژگی‌های شاخصی همچون ایمن بودن و عدم احتمال سوء استفاده، سرعت بالا و به‌صرفه بودن برای سازمان‌ها و ادارات برخوردار است که امروزه دولت‌های بزرگ دنیا نیز با نگاهی متفاوت به لینوکس، جایگاه ویژه‌ای برای آن در دنیای فناوری اطلاعات قائل هستند.

نخستین همایش همایش علمی صنعتی نرم‌افزارهای آزاد و لینوکس روزهای دوازدهم و سیزدهم آذر ماه سال جاری در دانشکده‌ مهندسی دانشگاه شهید چمران برگزار می‌شود.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 24 آبان 1393 ، 16:15)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس