کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

نخستین همایش بین المللی نانوی آسیا و اقیانوسیه در ایران برگزار می شود

ایران کنفرانس

نخستین همایش بین المللی نانوی آسیا و اقیانوسیه در ایران برگزار می شود

به گزارش گروه علمی ایرنا این همایش که بزرگترین واقعه علمی نانوی سال جاری در آسیا است شامل چهار کنفرانس مستقل در حوزه های نانو و انرژی، نانو و محیط زیست، نانو و پزشکی و نانو و ایمنی است.

همچنین 10 کارگاه آموزشی و پژوهشی، چهار میزگرد تخصصی و یک گردهمایی آموزشی با حضور کارشناسان خارجی و داخلی در همایش بین المللی نانوی آسیا و اقیانوسیه برگزار می شود و شرکت های فعال در زمینه نانو دستاوردهای خود را در نمایشگاه جانبی همایش به نمایش می گذارند.

بیش از 45 شخصیت علمی از سراسر جهان برای شرکت در نخستین همایش بین المللی نانوی آسیا و اقیانوسیه دعوت شده و تاکنون بیش از 1300 خلاصه مقاله از سراسر جهان به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

در حاشیه همایش بین المللی نانو نشست های تجاری اقتصادی نمایندگان شرکت های داخلی و خارجی فعال در حوزه نانو نیز برگزار می شود.

این همایش را ستاد توسعه فناوری نانوی ریاست جمهوری و با هدف ایجاد فضایی مناسب برای تبادل نظر دانشمندان کشورهای مختلف جهان و ایجاد همکاری های ملی و بین المللی در حیطه نانو برگزار می کند.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 1 آذر 1393 ، 18:30)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس