کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

بیست و یکمین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

بیست و یکمین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران برگزار می‌شود

دبیر بیست و یکمین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران با اشاره به برگزاری این کنفرانس از پنجم آذر ماه گفت: در جمع این کنفرانس نمایشگاهی از دستاوردهای شرکتهای فعال در این حوزه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصر فتورایی در نشست خبری امروز با اشاره به جزییات برگزاری این کنفرانس افزود: در روز چهارشنبه 5 آذر ماه جاری کارگاه‌های آموزشی این کنفرانس برگزار می‌شود و در روزهای پنجشنبه و جمعه 6 و 7 آذر ماه این کنفرانس با حضور سخنرانانی از کشورهای مالزی، کانادا و آمریکا، برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به ارسال 249 مقاله به دبیرخانه بیست و یکمین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی اظهار داشت: از این تعداد پس از داوری 136 مقاله پذیرش شدند که 39 مقاله در قالب پوستر و 97 مقاله به صورت شفاهی ارائه می‌شود.

فتورایی از برگزاری نمایشگاهی در این کنفرانس خبر داد و خاطرنشان کرد: نمایشگاهی با حضور شرکتهای تولید کننده داخلی تجهیزات پزشکی برگزار خواهد شد که تاکنون پنج شرکت برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.

دبیر این همایش با اشاره به موضوعات مورد بحث در این کنفرانس خاطرنشان کرد: در این کنفرانس در خصوص موضوعاتی چون پردازش سیگنال‌های حیاتی، مدل‌سازی سامانه‌های زیستی، مهندسی عصب و توانبخشی، مهندسی قلبی – تنفسی، مهندس بیومواد و انفورماتیک زیست و پزشکی بحث و بررسی خواهد شد.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 1 آذر 1393 ، 18:27)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس