دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

همایش «بهینه‌سازی انرژی و کاهش اثرات زیست‌محیطی در موتورخانه‌ها» برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش «بهینه‌سازی انرژی و کاهش اثرات زیست‌محیطی در موتورخانه‌ها» برگزار می‌شود

همایش شبکه شرکت‌های خدمات انرژی با موضوع «بهینه سازی انرژی و کاهش اثرات زیست محیطی در موتورخانه‌ها» به ابتکار ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 17 دی ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر یدالله سبوحی، دبیر ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری درباره برنامه‌های این ستاد در حوزه شبکه‌های خدمات انرژی بیان کرد: در راستای اجرای برنامه‌های بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست، حمایت از شبکه شرکت‌های خدمات انرژی و دانش‌بنیان، توسعه بازار خدمات و فناوری انرژی در دستور کار ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: شبکه شرکتهای تخصصی بستر و امکان لازم برای هم‌افزایی توانمندی‌ها، پتانسیل‌های نهادهای فعال در زمینه بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست را فراهم می‌آورد تا در حین انعطاف‌پذیری و سازگاری، قادر به پاسخ‌گویی به نیازهای واقعی بازار ملی، منطقه‌ای و جهانی باشند. از این رو، هم‌افزایی توانمندی‌های فنی و مالی، گردش موثر اطلاعات و شفافیت کافی از مهمترین الزامات یک شبکه‌ تخصصی هستند.

دبیر ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی با اشاره به اینکه بر اساس نتایج طرح توسعه شبکه‌های تخصصی که در ستاد تدوین شده، برگزاری مجموعه همایش‌هایی در بخش‌های مختلف مصرف کننده انرژی در کشور، برنامه‌ریزی شده است، افزود: بر همین اساس به عنوان نخستین گام و به ابتکار ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی، همایش شبکه شرکت‌های خدمات انرژی با موضوع «بهینه سازی انرژی و کاهش اثرات زیست محیطی در موتورخانه‌ها» در تاریخ 17 دی ماه امسال برگزار می‌شود.

سبوحی تصریح کرد: پیش از برگزاری همایش و به منظور هماهنگی بیشتر برای برگزاری همایش، مجموعه جلسات هم اندیشی با حضور همکاران و اعضای شبکه، در جهت برگزاری هر چه بهتر همایش برگزار می‌شود.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 2 آذر 1393 ، 18:33)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.



پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان