دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

نخستین همایش «استاندارد آموزش و آموزش استاندارد» برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

نخستین همایش «استاندارد آموزش و آموزش استاندارد» برگزار می‌شود

فرهنگستان علوم نخستین همایش استاندارد آموزش و آموزش استاندارد (4 الف) در چرخه آموزش کشور را طی روزهای پنجم و ششم آذرماه برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، استاندارد آموزش درحوزه وسیعی از سطوح یادگیری دانش در چرخه آموزش کشور مطرح است. این چرخه شامل مهد، پیش دبستان، دبستان، دبیرستان و دانشگاه (کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکتری و پسا دکتری) و آموزش های حرفه ای و بازآموزی (برای مسئولان، مدیران، متخصصان، کارکنان، کارگران و غیره) و آموزش همگانی برای عموم مردم و برگشت مجدد به چرخه می گردد.

استاندارد آموزش، بیشتر دانش اساسی و مهارت سطح یا سطوح خاص آموزش دهندگان و آموزش گیرندگان را مشخص می‌کند؛ لذا استانداردهای آموزش لازم است براساس تدوین و تصویب "استاندارد پایه آموزش کشور" به عنوان چتر پوششی سطوح مختلف آموزش درچرخه آموزش کشور برای آموزش دهندگان، آموزش گیرندگان، دانش پژوهان، دانش خروجی دانش آموختگان، مدیریت دانش، امور اجرائی آموزش، محیط های آموزشی، روش های نیازسنجی و نظائر آن جهت نیل به هدف "اطمینان از کیفیت آموزش" برای نیروی کار با صلاحیت دانشی و مهارتی خاص تهیه شوند.

"آموزش استاندارد" در واقع آموزش این استانداردها در تمام سطوح عوامل گرداننده این چرخه در کشور است.

هدف از برگزاری این همایش دستیابی به وضعیت فرآیند "4 الف" در چرخه آموزش کشور و تدوین و تبیین راهکارهای بنیادی در بنیانگذاری و اجرای این فرایند در کشور است. در این همایش مسئولان و نمایندگان محترم وزارتخانه ها و سازمان های ذیربط و فرهنگستانهای کشور سخنرانان کلیدی می باشند. همچنین به منظور جمع بندی در ارائه راهکارهای مناسب، میزگردی با شرکت وزرا و مسوولان ذیربط در آموزش های بنیادی کشور در روز پنجشنبه 6 آذرماه از ساعت 14 تا 16 در فرهنگستان علوم برگزار می شود.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 2 آذر 1393 ، 18:32)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان