کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

نخستین همایش «استاندارد آموزش و آموزش استاندارد» برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

نخستین همایش «استاندارد آموزش و آموزش استاندارد» برگزار می‌شود

فرهنگستان علوم نخستین همایش استاندارد آموزش و آموزش استاندارد (4 الف) در چرخه آموزش کشور را طی روزهای پنجم و ششم آذرماه برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، استاندارد آموزش درحوزه وسیعی از سطوح یادگیری دانش در چرخه آموزش کشور مطرح است. این چرخه شامل مهد، پیش دبستان، دبستان، دبیرستان و دانشگاه (کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکتری و پسا دکتری) و آموزش های حرفه ای و بازآموزی (برای مسئولان، مدیران، متخصصان، کارکنان، کارگران و غیره) و آموزش همگانی برای عموم مردم و برگشت مجدد به چرخه می گردد.

استاندارد آموزش، بیشتر دانش اساسی و مهارت سطح یا سطوح خاص آموزش دهندگان و آموزش گیرندگان را مشخص می‌کند؛ لذا استانداردهای آموزش لازم است براساس تدوین و تصویب "استاندارد پایه آموزش کشور" به عنوان چتر پوششی سطوح مختلف آموزش درچرخه آموزش کشور برای آموزش دهندگان، آموزش گیرندگان، دانش پژوهان، دانش خروجی دانش آموختگان، مدیریت دانش، امور اجرائی آموزش، محیط های آموزشی، روش های نیازسنجی و نظائر آن جهت نیل به هدف "اطمینان از کیفیت آموزش" برای نیروی کار با صلاحیت دانشی و مهارتی خاص تهیه شوند.

"آموزش استاندارد" در واقع آموزش این استانداردها در تمام سطوح عوامل گرداننده این چرخه در کشور است.

هدف از برگزاری این همایش دستیابی به وضعیت فرآیند "4 الف" در چرخه آموزش کشور و تدوین و تبیین راهکارهای بنیادی در بنیانگذاری و اجرای این فرایند در کشور است. در این همایش مسئولان و نمایندگان محترم وزارتخانه ها و سازمان های ذیربط و فرهنگستانهای کشور سخنرانان کلیدی می باشند. همچنین به منظور جمع بندی در ارائه راهکارهای مناسب، میزگردی با شرکت وزرا و مسوولان ذیربط در آموزش های بنیادی کشور در روز پنجشنبه 6 آذرماه از ساعت 14 تا 16 در فرهنگستان علوم برگزار می شود.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 2 آذر 1393 ، 18:32)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس