دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

برگزاری همایش "دانشگاه و نشاط" در دانشگاه تربیت مدرس

ایران کنفرانس

برگزاری همایش "دانشگاه و نشاط" در دانشگاه تربیت مدرس

همایش "دانشگاه و نشاط" با هدف بررسی راه‌های تحقق نشاط در دانشگاه در جهت افزایش تولید علم شنبه 15 آذرماه در سالن شهیدمطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

بشیر پرویزی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره اهداف همایش دانشگاه و نشاط؛ تبیین ابعاد و راهکارها گفت: یکی از برنامه‌های جدی وزارت علوم در حوزه‌های سیاست کلان فرهنگی تولید نشاط در دانشگاه‌هاست.

وی با بیان اینکه در این همایش زمینه‌های شکل‌گیری نشاط در دانشگاه‌ها بررسی می‌شود، افزود: نشاط متناسب با شأن دانشگاه نشاطی است که منجر به تولید علم می‌شود.

پرویزی ادامه داد: با توجه به اهداف ما در مورد تحقق سند چشم‌انداز 20 ساله، راه‌های تحقق نشاط و روحیه مثبت و افزایش زمینه هیجانات منجر به دانش‌آفزایی در این همایش مورد بحث و بررسی متخصصان قرار می‌گیرد.

وی همچنین افزود: فراخوان مقاله برای جمع‌آوری نظرات متخصصان از یک ماه پیش آغاز شده و بعد از بررسی مقالات از سوی اساتید، مقالات برتر ارائه شده از سوی دیگر متخصصان در این همایش ارائه می‌شود.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی تربیت مدرس درخصوص زمان برگزاری این همایش گفت: این همایش در روز شنبه 15 آذرماه از ساعت 8 تا 12 در سالن شهیدمطهری دانشگاه تربیت‌مدرس با حضور معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی و رییس دانشگاه تربیت‌مدرس برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این اولین دوره برگزاری این همایش است، از انتشار نتایج مقالات این همایش و آرای صاحبنظران در قالب یک کتاب خبر داد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 4 آذر 1393 ، 13:42)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان