کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

برگزاری همایش "دانشگاه و نشاط" در دانشگاه تربیت مدرس

ایران کنفرانس

برگزاری همایش "دانشگاه و نشاط" در دانشگاه تربیت مدرس

همایش "دانشگاه و نشاط" با هدف بررسی راه‌های تحقق نشاط در دانشگاه در جهت افزایش تولید علم شنبه 15 آذرماه در سالن شهیدمطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

بشیر پرویزی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره اهداف همایش دانشگاه و نشاط؛ تبیین ابعاد و راهکارها گفت: یکی از برنامه‌های جدی وزارت علوم در حوزه‌های سیاست کلان فرهنگی تولید نشاط در دانشگاه‌هاست.

وی با بیان اینکه در این همایش زمینه‌های شکل‌گیری نشاط در دانشگاه‌ها بررسی می‌شود، افزود: نشاط متناسب با شأن دانشگاه نشاطی است که منجر به تولید علم می‌شود.

پرویزی ادامه داد: با توجه به اهداف ما در مورد تحقق سند چشم‌انداز 20 ساله، راه‌های تحقق نشاط و روحیه مثبت و افزایش زمینه هیجانات منجر به دانش‌آفزایی در این همایش مورد بحث و بررسی متخصصان قرار می‌گیرد.

وی همچنین افزود: فراخوان مقاله برای جمع‌آوری نظرات متخصصان از یک ماه پیش آغاز شده و بعد از بررسی مقالات از سوی اساتید، مقالات برتر ارائه شده از سوی دیگر متخصصان در این همایش ارائه می‌شود.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی تربیت مدرس درخصوص زمان برگزاری این همایش گفت: این همایش در روز شنبه 15 آذرماه از ساعت 8 تا 12 در سالن شهیدمطهری دانشگاه تربیت‌مدرس با حضور معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی و رییس دانشگاه تربیت‌مدرس برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این اولین دوره برگزاری این همایش است، از انتشار نتایج مقالات این همایش و آرای صاحبنظران در قالب یک کتاب خبر داد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 4 آذر 1393 ، 13:42)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس