دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

اعطای دو جایزه به برترین «مقاله» و «پروژه پل‌سازی» در چهارمین کنفرانس پل

ایران کنفرانس

اعطای دو جایزه به برترین «مقاله» و «پروژه پل‌سازی» در چهارمین کنفرانس پل

با برگزاری چهارمین کنفرانس پل از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بهمن ماه، دو جایزه به مقاله و پروژه پل‌سازی برتر اعطا می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، غزاله اسلامی از اعضای کمیته اجرایی چهارمین کنفرانس بین‌المللی پل، با بیان اینکه این همایش با شرکت محققان داخلی و خارجی برگزار می‌شود، گفت: این کنفرانس از 4 تا 6 بهمن ماه از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل و شهرداری تهران، دانشگاه‌های ریو دوژانیرو، مدیترانه شرقی قبرس، آیدین استامبول، علم و صنعت ایران، انجمن مهندسین عمران کانادا و انجمن مهندسین عمران ایران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های این کنفرانس اظهار کرد: در این کنفرانس در کنار سخنرانی استادان برجسته داخلی و خارجی از کشورهای کانادا، آمریکا، ایتالیا، برزیل، پرتغال، تایلند، ترکیه و قبرس و ارائه مقالات علمی دانشجویان داخلی و خارجی، اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی از مصالح، محصولات و ابداعات سازندگان داخلی و خارجی خواهد شد.

اسلامی با بیان اینکه متقاضیان برای شرکت در این نمایشگاه به سایت کنفرانس به آدرس http://4ibc.aut.ac.ir مراجعه کنند، ادامه داد: در این کنفرانس در خصوص موضوعاتی چون آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های بارگذاری پل و اثرات زلزله، تحلیل و طراحی پل، نظارت و نگهداشت پل‌ها، طراحی بر اساس عملکرد در پل، ساخت و جایگزینی پل‌ها، ارزیابی ایمنی پل‌ها و هزینه‌های مربوط به دوره بهره برداری آنها، روش‌ها و تعمیر و تقویت پل‌ها، نگهداری و پایش سلامت پل‌ها، ابداعات جدید در مهندسی پل، ارزیابی عرضه پل‌ها و بهسازی آنها و مصالح و تکنولوژی‌های نو بحث و بررسی می‌شود.

وی آخرین مهلت ارسال مقالات را 29 آذرماه ذکر کرد و یادآور شد: به منظور تشویق و ترغیب نویسندگان مقالات و مجریان پروژه‌های پل به نوآوری و بهینه سازی دو جایزه از سوی برگزار کنندگان این کنفرانس اعطا می‌شود.

اسلامی خاطر نشان کرد: جایزه اول به نام "جایزه آرک مگردچیان" از پیشکسوتان مرحوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حوزه عمران به مقاله برتر اعطا می‌شود.

عضو کمیته اجرایی چهارمین کنفرانس پل، اضافه کرد: جایزه دوم جایزه برترین پروژه پل سازی کشور است که به نام "جایزه بین‌المللی پل تهران" اعطا می‌شود از این رو از سازندگان پل‌های مهم دعوت می‌شود که با توجه به شاخص‌های مهم مطرح شده از جمله استفاده از فناوری‌های جدید، به کارگیری مصالح و روش‌های نوین و مدیریت زمان و هزینه، مشخصات پروژه‌های انجام شده در پنج سال اخیر خود را برای بررسی کسب جایزه پل برتر ارائه کنند.

اسلامی تصریح کرد: مقالات برتر پس از بررسی داوران در مجله علمی پژوهشی امیرکبیر به چاپ می‌رسند. معیارهای انتخاب مقالات برتر و پروژه برتر به تفصیل در سایت کنفرانس قابل دسترسی است.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 9 آذر 1393 ، 18:16)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان