کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

نخستین کنگره شهدای دانشجو برگزار شد

ایران کنفرانس

نخستین کنگره شهدای دانشجو برگزار شد

در راستای گرامیداشت مقام شامخ شهدای دانشجو و بسترسازی برای اشاعه فرهنگ پایداری و شهادت "نخستین کنگره گرامیداشت شهدای دانشجو" به همت دانشگاه‌های تبریز و ناحیه بسیج دانشجویی استان در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، سردار غلام عسگر کریمیان در این مراسم، با تأسی از سخن امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه بجز در برهه‌ای از صدر اسلام، تاریخ جوانانی را به مثابه جوانان ایران اسلامی به خود ندیده است، اظهار کرد: شهدای هشت سال دفاع مقدس نه تنها تراز جمهوری اسلامی ایران، بلکه تراز اسلام را نیز بالا بردند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری کنگره یادمان شهدای دانشجو توفیقی در راستای شناخت سیره و ارزش‌های دفاع مقدس است، افزود: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه شرکت در مراسم و یادمان‌های شهدا تجدید میثاق با آرمان‌ها و ارزش‌های ارواح طیبه آنان است، گفت: شهدای دانشجو پرچمدار، راهگشا و پیشگام بودند و ما نیز راه آنان را ادامه خواهیم داد.

وی تصریح کرد: این حرکت تا زمانی که بتوان زمینه‌های تشکیل حکومت انقلاب اسلامی را فراهم ساخت و پرچم اسلام را به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت مهدی(عج) تقدیم کرد، ادامه خواهد یافت.

راه پیروزی بر کفار ادامه راه شهداست

اسماعیل جبارزاده، استاندار تبریز نیز به عنوان دیگر سخنران این مراسم با ذکر این نکته که شرکت در مراسم یادبود شهدا، افتخاری است که باید به بهترین شکل ممکن از آن بهره جست، اظهار کرد: همانگونه که در دوران دفاع مقدس منش، روش و عمل شهدا منجر به پیروزی انقلاب شد، مطمئناً در ادامه انقلاب نیز برای پیروزی نهایی بر کفار و دشمنان اسلام، راه پیروزی همان ادامه راه شهدا است.

وی ضمن ضروری دانستن برگزاری کنگره ها و یادواره های شهدا، خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی استان و تمامی سازمانها و نهادها برای برگزاری هرچه بهتر این ادای دین در کنار سپاه خواهد بود.

جبارزاده در پایان خاطرنشان کرد: امید است در سال‌های آتی با برگزاری برنامه‌های متنوع در سراسر استان، بتوان ادامه دهنده راه شهدا بود.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 23 آذر 1393 ، 18:57)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس